کد خبر : ۳۴۶۱۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo

پایگاه خبری محیط زیست ایران

video icon آب پردازشی آب قلیایی و آب مغناطیسی بخوریم یا نه+فیلم

ششمین قسمت از برنامه نسیم حیات با موضوع «آب های پردازش شده» به تهیه کنندگی امیرحسن خواجوی یکشنبه 22 دی ماه ساعت 21:30 از شبکه پنج سیما پخش شد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، آب به عنوان یک ماده شیمیایی شفاف، بی مزه، بی بو و تقریبا بیرنگ است که جزء اصلی جریانهای زمین ، دریاچه ها و اقیانوسها و در کل باعث حیات تمام موجودات بر روی کره زمین است، همواره مورد توجه محققین و دانشمندان سراسر جهان بوده است.

فرآیندهایی مثل یونیزاسیون و مغناطیسی کردن دو روش پردازش آب هستند که به نظم قرار گرفتن مولکولهای آب در کنار هم کمک می کنند و علاوه بر اصلاح ساختار مولکولی آب، قدرت حلالیت، میزان اکسیژن محلول و قدرت احیاکنندگی آب را بالا میرند؛ و به اصطلاح آب پردازش می شود.

اما آیا مصرف این آب ها به درمان بیماری ها کمک می کند؟ آیا می توان با آبیاری و تغییر روش کشت به کمک این علم انتظار محصولات پربار تر و بهتر را در کشاورزی و باغداری داشت؟ کشور ما چقدر در این علم پیشرفت کرده است؟

"نسیم حیات" در این قسمت سعی دارد به بررسی کاربرد آب پردازش شده در اصلاح کشاورزی و حتی بهبود عملکرد بدن انسان و همچنین فعالیت های انجام شده ی داخلی در این زمینه بپردازد.
بیشتر بخوانید:

    با خارج کردن سلول های کهنه از بدن، دیگر پیر نمی شوید
    درمان "کبد چرب" با کمک این دانه های معجزه آسا!

دکتر حامد کلانتری پژوهشگر مجموعه رسانه ای و مطالعات راهبردی حیات در حوزه بیوتکنولوژی و دکتر سیدرضا رضایی دریاکناری پزشک عمومی ، متخصص و مدرس طب سنتی در ششمین قسمت از نسیم حیات میهمانان استودیو خواهند بود و به تشریح این علم و کاربرد و تحقیقات انجام شده در این زمینه در کشور ما خواهد پرداخت.

نسیم حیات کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج است که هر هفته یکشنبه ها به تهیه کنندگی امیرحسن خواجوی و با اجرای اسماعیل باستانی از ساعت 21:30 به مدت 50 دقیقه روی آنتن شبکه پنج سیما خواهد بود.

کلید واژه :

آب

،

پردازش آب

،

آب قلیایی

،

آب مغناطیسی

،

آب پردازش شده

ثبت نظرات
captcha