کد خبر : ۳۴۶۱۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo

پایگاه خبری محیط زیست ایران

video icon فروش عوام فریبانه دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران+فیلم

اولین قسمت از برنامه ترکیبی-تولیدی نسیم حیات به موضوع تصفیه آب خانگی پرداخت و تصریح کرد: فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در استان تهران کامل عوام فریبانه بوده و این استان هیچ نیازی به این دستگاه ها ندارد.

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، اولین قسمت برنامه ترکیبی ـ تولیدی «نسیم حیات» که با محوریت استفاده از دستگاه های تصفیه آب در کشور به تهیه کنندگی امیر حسن خواجوی از شبکه پنج سیما پخش شد.

در بخش تولیدی این برنامه موضوع دستگاه های تصفیه آب کشور مطرح و گفته شد: فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در استان تهران کامل عوام فریبانه بوده و این استان هیچ نیازی به این دستگاه ها ندارد. دستگاه های تصفیه آب خانگی برعکس تبلیغات عوام فریبانه خود در بسیاری از موارد می تواند باعث بروز بیماری های گوارشی نیز بشود.

در این برنامه توکلی بینا از مسئولین شرکت آبفا بر سالم بودن قطعی آب شرب به تهران تاکید کرد و افزود: همشهریان و هموطنان در سراسر کشور می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل در رنگ و بوی آب مراتب را سریعاً به شرکت آبفای محل سکونت خود منتقل کنند.

همت دیگر کارشناس حاضر در برنامه نیز گفت: استاندارد ۱۰۵۳ مهمترین استانداردی است که آبفای سراسر کشور آن را برای کنترل آب شرب مردم استفاده می کند بنابراین مردم نباید اسیر تبلیغات نادرست رسانه ها شوند.

در نسیم حیات مخاطبان شاهد بخش های مختلفی همچون مستند کوتاه پیرامون موضوع برنامه با سفر به مناطق مختلف ایران، پوزنقد (ارائه اخبار روز محیط زیست در ایران و جهان در قالبی جدید و طنز)، گزارش تحلیلی (دریافت نظرات و میزان اطلاعات مردم درباره چالش موضوع برنامه)، زیست واژه (تعریف یکی از مفاهیم محیط زیست توسط کارشناسان این حوزه)، مناظره (مباحثه مسئولان مرتبط با موضوع برنامه با کارشناس نسیم حیات پیرامون چالش) ایداب (با محوریت ایده های زیست محیطی مخاطبین) خواهند بود.

برنامه ترکیبی ـ تولیدی «نسیم حیات» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که با اجرای اسماعیل باستانی و عقیل بهرامی هر هفته یکشنبه ها ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود.

کلید واژه :

دستگاه تصفیه آب

،

دستگاه تصفیه آب خانگی

،

تصفیه آب خانگی

،

تصفیه آب

ثبت نظرات
captcha