کد خبر : ۹۶۱۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فضای سبز بندرترکمن

شهروند باحوصله فضای سبز بندرترکمن را با بطری آبیاری می کند

گرگان - پایگاه خبری محیط زیست ایران - شهروند بندرترکمن و علاقه مند به طبیعت و فضای سبز همه روزه با انتقال بیش از 100 بطری پلاستیکی حاوی آب به مناطق ساحلی این شهر؛ درختچه ها و فضای سبز معابر منتهی به کرانه دریای خزر در غرب استان گلستان را آبیاری می کند.

شهروند باحوصله فضای سبز بندرترکمن را با بطری آبیاری می کند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، عباس عنایت از شهروندان باحوصله بندرترکمن همه روز مسافت سه کیلومتری خانه تا فضای سبز و بلوار ورودی به ساحل را چند بار با دوچرخه طی کرده و هر نوبت 30 تا 40 بطری پلاستیکی حاوی آب را در کناره بلوار شهر قرار می دهد.
عنایت در این رابطه به گفت: حوالی ساعت 4 تا 5 صبح بطری های آب را با دوچرخه به محل بلوار ساحلی انتقال می دهم تا افرادی که برای ورزش در این مسیر تردد می کنند نسبت به آبیاری درختان اقدام کنند.
وی اظهار داشت: تمام شهروندان نسبت به محیط شهری، طبیعت و محیط زیست وظیفه دارند و نباید تمام انتظارات را از دستگاههای دولتی و عمومی داشت.
وی بیان داشت: شخصا بی توجه به اینکه شهرداری در مسیر ساحلی بندرترکمن آبیاری فضای سبز را چگونه انجام می دهد، اقدام به انتقال آب می کنم هرچند در برخی موارد بنظر می رسد نهال ها و درختان سیراب نشده اند.
بندرترکمن در غرب استان گلستان و کرانه شرقی دریای خزر همواره و بویژه در روزهای تعطیل میزبان گردشگران زیادی از اقصی نقاط کشورمان است.
2729/7333

انتهای پیام /*

کلید واژه :

فضای سبز

،

بندرترکمن

ثبت نظرات
captcha