کد خبر : ۸۹۰۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش غلظت ذرات معلق

افزایش غلظت ذرات معلق هوای تهران

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در هوای تهران، از روند کاهشی دما در تهران تا فردا خبر داد.

افزایش غلظت ذرات معلق هوای تهران

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، حسین شهبازی در گفت و گو با ، با بیان اینکه پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در بعدازظهر روز جاری (جمعه) است، افزود: بر اساس گزارش ها در برخی ساعات وزش باد با بزرگی بالاتر از ۵ متربرثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی - جنوبی انتظار می رود.
وی ضمن تشریح وضعیت هوای تهران بر اساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، توضیح داد: وزش باد در برخی ساعات امروز همراه با افزایش موقتی غلظت ذرات معلق خواهد بود.
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در ادامه اظهار کرد: با تداوم این شرایط جوی بعد از ظهر روز شنبه، همراه با افزایش سرعت وزش باد خواهد بود که انتظار می رود در برخی ساعات افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال داشته باشد.

به گفته وی همچنین تا روز آینده دما روند کاهشی خواهد داشت.


وی در پایان با بیان اینکه کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص میانگین ۸۳ در شرایط سالم قرار داشت، گفت: کیفیت هوای هم اکنون تهران نیز با شاخص میانگین ۷۹ همچنان در شرایط سالم است.


انتهای پیام

کلید واژه :

گرد و خاک

،

ذرات معلق

،

آلودگی هوا

،

گردو غبار

ثبت نظرات
captcha