کد خبر : ۳۴۹۹۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

پیشرانی آستان قدس رضوی در حوزه های دانش بنیان جهان

مدیرعامل شرکت دانش بنیان صنایع پیشرفته رضوی گفت: یکی از ظرفیت های قابل توجه در حوزه علم و فناوری در آستان قدس رضوی، راه اندازی «پردیس های تخصصی فناوری های پیشرفته» است.

پیشرانی آستان قدس رضوی در حوزه های دانش بنیان جهان

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، به نقل از آستان نیوز، مجتبی بهنام تقدسی مدیرعامل شرکت دانش بنیان صنایع پیشرفته رضوی، اظهار کرد: بی شک همجواری ایران با کشورهایی مانند: عراق، افغانستان و سوریه فرصت مغتنمی برای نگاه بلندمدت به افق های پیش رو در زمینه حمایت از فعالیت «شرکت های تخصصی دانش بنیان» و «فعالیت های فناورانه» در حال و آینده است.

وی با اشاره به ظرفیت های آستان قدس رضوی ، گفت: یکی از این ظرفیت ها، «زمین ها و اراضی آستان قدس رضوی» است که می تواند به عنوان محل استقرار شرکت های دانش بنیان با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک های علم و فناوری و یا حتی در اختیار خود شرکت های دانش بنیان مجموعه آستان قدس رضوی قرار گیرد.

بهنام تقدسی ادامه داد: حمایت آستان قدس رضوی از شرکت های دانش بنیان با توجه به اعتبار و ظرفیت اجتماعی بالای این نهاد مقدس، سبب افزایش اعتماد عمومی مخاطبان به آنها، ارتقاء و اعتبار بیشتر این شرکت ها(شرکت های دانش بنیان) می شود.

منبع: فارس

کلید واژه :

پیشرانی آستان قدس رضوی در حوزه های دانش بنیان جهان

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha