کد خبر : ۳۴۹۹۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

ایجاد تصفیه خانه فاضلاب در شهرستان سیروان ضروری است

فرماندار شهرستان سیروان با اشاره به اینکه احداث تصفیه خانه فاضلاب از نیاز های اساسی این شهرستان است، گفت: اجرای کامل طرح فاضلاب شهری از نیاز های ضروری مردم این شهرستان به شمار می رود.

ایجاد تصفیه خانه فاضلاب در شهرستان سیروان ضروری است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، به گفته علیرضا رئیسی، با ایجاد تصفیه خانه فاضلاب، اثرات مخرب فاضلاب بر محیط زیست جلوگیری خواهد شد و در زیباسازی مبلمان شهری نیز موثر است.

او با بیان اینکه ارتقا کمی و کیفی مسائل زیست محیطی برای افراد جامعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، گفت: ایجاد تصفیه خانه فاضلاب برای شهرستان سیروان ضروری است و انتظار می رود که آبفای استان در برنامه های امسال خود قرار دهد.

فرماندار سیروان با بیان اینکه ضرورت و حساسیت اجرای طرح تصفیه خانه فاضلاب این شهرستان کاملاً محسوس می باشد و حمایت از احداث تصفیه خانه گامی در جهت بهره مندی مردم شهرستان از خدمات آن است، گفت: شهرستان سیروان از لحاظ اصلاح شبکه های فرسوده با مشکلات اساسی روبروست که انتظار می رود در سال جاری تعداد قابل توجهی از این روستا ها در دستور کار فرار گیرد.

او  با اشاره به اینکه بیش از ۸۰ درصد شبکه های آبرسانی روستایی در شهرستان سیروان فرسوده هستند و نیاز به تعمیرات اساسی دارند، می گوید: آبرسانی به بسیاری از مناطق روستایی این شهرستان مربوط به چند سال گذشته است و امروزه جوابگوی نیاز های ضروری مردم نیست.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان ایلام

کلید واژه :

ایجاد تصفیه خانه فاضلاب در شهرستان سیروان ضروری است

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha