کد خبر : ۳۴۹۸۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

جمع آوری ۷۴۰کیلوگرم موادغذایی تاریخ مصرف گذشته از یک فروشگاه در بجنورد

مسئول گروه سلامت و محیط کار مرکز بهداشت بجنورد، از جمع آوری و معدوم سازی ۷۴۰ کیلوگرم موادغذایی تاریخ مصرف گذشته و فاسد توسط بازرسان از یک فروشگاه در بجنورد خبر داد.

جمع آوری ۷۴۰کیلوگرم موادغذایی تاریخ مصرف گذشته از یک فروشگاه در بجنورد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران،  اشرف تمیزی گفت: پس از طی مراحل قانونی و اخذ دستور قضایی، هفته گذشته اجناس توقیف شده، توسط نیرو های شهرداری، با نظارت کارشناس بهداشتی به محل دفن زباله ها در خارج از شهر منتقل و معدوم شد.

تمیزی گفت : با توجه به اهمیت سلامت مردم نظارت های مستمر بر مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی، اقلام آرایشی و بهداشتی ادامه دارد و در صورت مشاهده مورد غیر اصولی با متخلفان برخورد می شود.

مسئول واحد سلامت و محیط کار مرکز بهداشت گفت: بازدید های نظارتی و انجام نمونه برداری های لازم از مواد خوراکی توسط کارشناسان بهداشتی و همچنین در قالب گشت های مشترک با سایر ادارات و سازمان های ذیربط، از قنادی ها، حلیم پزی ها و سایر مراکزی که به نحوی با موادغذایی در ارتباط هستند، بصورت ویژه در این ایام در حال انجام است.

تمیزی در پایان از مردم نیز خواست که در خرید های روزانه خود به تاریخ های تولید، انقضا و نیز کیفیت محصولات و وضعیت مرکز عرضه کننده کالا، توجه کافی داشته باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان خراسان شمالی بجنورد

کلید واژه :

جمع آوری ۷۴۰کیلوگرم موادغذایی تاریخ مصرف گذشته از یک فروشگاه در بجنورد

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha