کد خبر : ۳۴۹۸۲۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

بازار تخصصی آب یکی از راه های مقابله با گلوگاه های اجرای طرح ها است

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس عنوان کرد: اگر بتوانیم بازار تخصصی آب را در کشور و استان کرمان راه اندازی کنیم بسیاری از مشکلات ما حل خواهد شد.

بازار تخصصی آب یکی از راه های مقابله با گلوگاه های اجرای طرح ها است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران،  به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی در نهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان کرمان درباره طرح های اقتصادی استان گفت: تامین آب یکی از گلوگاه های اصلی طرح ها است.

 نماینده مردم  کرمان و راور  در  مجلس شورای اسلامی برلزوم استفاده از مازاد پساب فاضلاب ها تاکید کرد و افزود: تبدیل آب کشاورزی در حال انجام است و سهم آب کشاورزی در استان بالاست و اگر مقدار کمی از این سهم را تبدیل کنیم تقریبا با یکی از گلوگاه های اجرای طرح ها مقابله می شود.

وی تاکید کرد: نگران اشتغال جوانانمان هستیم و سرمایه گذاری در استان باید انجام شود و نباید طرحی به دلیل نیاز به 10 لیتر آب متوقف شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اگر بتوانیم بازار تخصصی آب را در کشور و استان راه اندازی کنیم بسیاری از مشکلات ما حل خواهد شد و شورای برنامه ریزی موضوع عدم توقف طرح های بزرگ اقتصادی (طرح های بالای سه هزار میلیارد تومانی) را دنبال کند./

منبع: خانه ملت

کلید واژه :

بازار تخصصی آب یکی از راه های مقابله با گلوگاه های اجرای طرح ها است

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha