کد خبر : ۳۴۹۷۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

فرسایش خاک از اصلی ترین دغدغه های زیست محیطی است

کشور ما گرفتار مسائلی مانند کمبود آب، خشکسالی، جنگل زدایی و کویرزایی است و فرسایش خاک هم از دغدغه های زیست محیطی است.

فرسایش خاک از اصلی ترین دغدغه های زیست محیطی است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، عباس نژاد مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی در جلسه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک  گفت: اکنون مشکلات زیست محیطی جامعه یکی از اساسی ترین چالش های کشور می باشد.

دبیر کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک استان آذربایجان شرقی گفت: حل مشکلات محیط زیست جامعه همراهی مردم و ارتقای  سطح فرهنگ و سواد زیست محیطی، همدلی و همکاری سایر نهاد ها و دستگاه های دولتی را می طلبد.

عباس نژاد گفت: انتظار ما از همه مسئولان و دستگاه های اجرایی مرتبط این است که به موضوعات محیط زیستی بیشتر بپردازند و در بحث توسعه، اهداف توسعه متوازن و پایدار را مد نظر قرار دهند.

او گفت: در راستای تحقق شعار سال"تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" پانزدهمین جلسه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک در راستای بررسی مشکلات واحد های تولیدی، صنعتی و کشاورزی و به مناسبت هفته محیط زیست برگزار شد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی افزود: در این جلسه، با بررسی پرونده های مطروحه در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک ضمن لحاظ نمودن ضوابط و قوانین، واحد هایی که فاقد آلایندگی بوده و صرفاَ در مورد اعمال ضوابط استقرار واحد های تولیدی، خدماتی و صنعتی مشکلاتی داشتند در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق بهینه شعار سال و رفع موانع سرمایه گذاری و حمایت از اشتغال و فضای کسب و کار مورد تصویب قرار گرفت.

او گفت:طی امسال تعداد ۴۵ فقره پرونده در قالب چهار کمیسیون مورد رسیدگی قرار گرفته است.

کلید واژه :

فرسایش خاک

،

دغدغه های زیست محیطی

ثبت نظرات
captcha