کد خبر : ۳۴۹۷۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

آبرسانی به روستاهای محروم و کم آب

به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام آبرسانی به روستاهای محروم و کم آب کشور سرعت بیشتری می یابد.

آبرسانی به روستاهای محروم و کم آب

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران،سعید سلیمانی، مدیرعامل بنیاد احسان درمراسم امضای تفاهمنامه همکاری بین بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام و شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: امروز تفاهمنامه ای با شرکت آب و فاضلاب امضا کردیم و متعهد شدیم ازطریق گروه های مردمی و جهادی همکار ستاد اجرایی فرمان امام به 130 روستای مناطق کم برخوردار آبرسانی کنیم که این روستاها در مناطق کم آب و عمدتا در سیستان وبلوچستان هستند.

وی افزود: هرگاه با گروه های مردمی و جهادی کاری رابه پیش بردیم، مشکلات درآن حوزه به طور کامل حل شده ، در مسیر این تفاهم هم از نیروها و گروه های همکار بنیاد احسان برای فرایند آبرسانی استفاده خواهد شد.

سلیمانی ادامه داد: این تفاهمنامه از جمله مصادیق انجام یک کار تخصصی با گروه های مردمی است و امثال این تفاهم شروع خوبی برای حل مسائل اساسی و زیرساختی کشور است.

حمیدرضا جانباز، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور نیز با قدردانی از توجه ستاد اجرایی فرمان امام و بنیاد احسان به حل مسائل زیرساختی کشور گفت: شرکت آب و فاضلاب کشور برای اختصاص منابع به توسعه مناطق روستایی در تلاش است.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات ما در روند آبرسانی به مناطق روستایی مشارکت های با ذینفعان و مردم بوده که با همکاری مستمر با بنیاد احسان و ظرفیت های گروه های مردمی این بنیاد، مسئله مرتفع می شود.

جانباز در توضیح مفاد این تفاهمنامه گفت: طبق این تفاهم به 130 روستا در مناطق محروم خصوصا در استان سیستان و بلوچستان با همکاری بنیاد احسان و شرکت آب و فاضلاب آبرسانی خواهد شد، اولویت ما آبرسانی به مناطق محروم روستایی خصوصا استان های کم آب کشور در مرکز فلات ایران است.

وی افزود: امیدواریم این تفاهمنامه هرچه زودتر برای خدمت رسانی به تمام نقاط کشور تمدید و گسترش یابد.

سرمایه گذاری ویژه برای حمایت از دانش آموزان نخبه مناطق محروم توسط ستاد اجرایی فرمان امام

"بیماران پروانه ای" محروم از کمک های دولتی/ مخالفت آموزش و پروش از تحصیل بیماران پروانه ای در مدارس عادی!

کلید واژه :

آبرسانی

،

روستاهای محروم

،

آب

ثبت نظرات
captcha