کد خبر : ۳۴۹۶۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

مکان های آزمایشی برای ایجاد بازار آب در حال بررسی است

وزیر نیروگفت: در خصوص بازار آب چند مکان به صورت آزمایشی (پایلوت) مدنظر است و این مسیر را دنبال می کنیم تا هرچه زودتر گام های موثری در این خصوص برداریم.

مکان های آزمایشی برای ایجاد بازار آب در حال بررسی است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، رضا اردکانیان صبح امروز در حاشیه افتتاح ویدیو کنفرانسی پروژه آب شیرین کن مادر شهر نوش آباد با تبریک ایام الله دهه فجر اظهار کرد: پایبندی به وعده هایی که به مردم داده می شود بسیار حائز اهمیت است و با پشتیبانی نمایندگان مردم به طور نسبی شرمنده مردم بویژه در جنگ شرایط اقتصادی نیستیم.

وزیر نیرو با اشاره به این که لطمات تحریم های هوشمند به ملت ایران وارد شده است، گفت: به لطف خدا در طلیعه بهمن ماه در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسیر پیشرفت و توسعه کشور گام بر می داریم و طرح های خود در حوزه آب و فاضلاب را پیش می بریم.

وی افزود: در خصوص بازار آب چند مکان به صورت آزمایشی (پایلوت) مدنظر است و این مسیر را دنبال می کنیم تا هرچه زودتر گام های موثری در این خصوص برداریم.

اردکانیان تصریح کرد: در راستای طرح تبدیل کولرهای آبی به گازی در منطقه کاشان امیدوارم بتوانیم گامی بلند در این منطقه و برای سایر نقاط کشور در این خصوص برداریم و با پیشگامی سرمایه گذاران به این هدف برسیم.

کلید واژه :

بازار آب

ثبت نظرات
captcha