کد خبر : ۳۴۹۴۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

«ماسک» مشمول استاندارد اجباری نیست

مدیر کل استاندارد استان کرمانشاه گفت: سازمان استاندارد به دلیل شرایط کرونایی روی تدوین استاندارد اجباری ماسک تجدیدنظر کرد.

«ماسک» مشمول استاندارد اجباری نیست

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، محمودرضا نیازی امروز در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه ماسک مشمول استاندارد اجباری نیست، اظهار داشت: سازمان استاندارد به دلیل شرایط کرونایی روی تدوین استاندارد اجباری ماسک تجدیدنظر کرد.

وی ادامه داد: هم اکنون یک واحد تولیدی ماسک در کرمانشاه درخواست استاندارد کرده که در حال پیگیری هستیم و با دریافت آن، اولین واحد تولیدی کشور خواهد بود که نشان استاندارد اخذ کرده است.

مدیر کل استاندارد استان کرمانشاه گفت: ماسک تولیدی زیر نظارت معاون غذا و دارو دانشگاه و وزارت بهداشت است و این سازمان در این زمینه دخالتی ندارد.

نیازی ادامه داد: در حال حاضر سه واحد اکسیژن طبی در استان زیر نظارت اداره کل استاندارد است و روزانه ۹۰۰ کپسول ۱۰ کیلوگرمی را شارژ می کند، کنترل مستمری بر خلوص گاز آن ها داریم.

وی به بازدید از تجهیزات اکسیژن ساز بیمارستان های فارابی، امام رضا (ع) و گلستان هم اشاره ای داشت و گفت: در قالب گشت های مشترک بر کیفیت محصولات بهداشتی و محصولات ضدعفونی کننده نیز نظارت داریم.

انتهای پیام/پ

کلید واژه :

«ماسک» مشمول استاندارد اجباری نیست

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha