کد خبر : ۳۴۹۴۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

نیروگاه زباله سوز بزرگترین پروژه حوزه مدیریت پسماند در مرکز استان مازندران

سرپرست شهرداری ساری گفت: نیروگاه زباله سوز بزرگترین پروژه حوزه مدیریت پسماند در مرکز استان است و باید با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود، در کمترین زمان ممکن آماده بهره برداری شود.

نیروگاه زباله سوز بزرگترین پروژه حوزه مدیریت پسماند در مرکز استان مازندران

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، امروز حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری مرکز مازندران، از دوایر و واحدهای شهرداری منطقه یک بازدید کرد و  بر رسیدگی و پیگیری امور و مطالبات شهروندان در حوزه مدیریت شهری تاکید کرد.

وی همچنین روز گذشته، در اولین روز کاری خود از  پروژه های نیمه کاره شهرداری ساری مانند نیروگاه زباله سوز، فاز سوم ابن شهرآشوب و پروژه پل تا پل (مسیر پل کابلی تا پل شهید نوری) بازدید کرد.

سرپرست شهرداری ساری در بازدید از پروژه نیروگاه بزرگ زباله سوز ساری، تکمیل این پروژه را دغدغه مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: نیروگاه زباله سوز بزرگترین پروژه حوزه مدیریت پسماند در مرکز استان است و باید با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود، در کمترین زمان ممکن آماده بهره برداری شود.

مرادی افزود: نظارت بر حسن انجام کار و افزایش شیفت های کاری در تسریع و تکمیل این پروژه موثر خواهد بود.

سرپرست شهرداری ساری در پایان این بازدیدها تاکید کرد: از تمامی ظرفیت ها و توانمندی های موجود در مجموعه شهرداری، جهت تکمیل پروژه های نیمه کاره استفاده شود.

انتهای پیام/۸۶۰۴۱/ج

کلید واژه :

نیروگاه زباله سوز بزرگترین پروژه حوزه مدیریت پسماند در مرکز استان مازندران

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha