کد خبر : ۳۴۹۴۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

13پروژه آب شیرین کن به ظرفیت 120هزار مترمکعب در استان بوشهر اجرا شد

گروه استان ها ــ استاندار بوشهر با تأکید بر تسریع اجرای پروژه آب شیرین کن ۳۵هزار مترمکعبی بوشهر گفت: فاز نخست این پروژه بر اساس برنامه زمان بندی وارد مدار بهره برداری می شود که تکمیل آن مشکل تأمین آب شرب بوشهر برطرف می کند.

13پروژه آب شیرین کن به ظرفیت 120هزار مترمکعب در استان بوشهر اجرا شد

- اخبار استانها -

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در بررسی روند اجرای پروژه آب شیرین کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر نقش این پروژه در حل مشکلات آب شرب بوشهر را مهم دانست و اظهار داشت: پروژه آب شیرین کن 35 هزار مترمکعبی با مشارکت بخش خصوصی در حال اجرا است که تسریع در روند اجرای آن مورد تاکید است.

وی، با بیان اینکه حل مشکلات آب آشامیدنی استان بوشهر در اولویت برنامه ها قرار دارد تاکید کرد: در این راستا برنامه ها و طرح های مهمی تدوین و عملیاتی شده که اجرای پروژه آب شیرین کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر از آن جمله است.

استاندار بوشهر روند اجرای این پروژه را مطلوب دانست و با قدردانی از تلاش شرکت آب و فاضلاب بیان کرد:  بر اساس برنامه زمان بندی فاز نخست این پروژه با ظرفیت 10 هزار مترمکعب  وارد مدار تولید می شود که تکمیل آن مشکل تامین آب شرب بوشهر برطرف می کند.

استاندار بوشهر: تکمیل پروژه های آب شیرین کن در نقاط شهری و روستایی استان بوشهر در اولویت است

13پروژه آب شیرین کن به ظرفیت 120هزار مترمکعب در استان بوشهر اجرا شد

استاندار بوشهر: ظرفیت تولید آب آشامیدنی از پروژه آب شیرین کن بوشهر افزایش یافت

مجری طرح آب شیرین کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر هم پیشرفت فیزیکی آن 50 درصد دانست و خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه زمان بندی 30 درصد ظرفیت آب شیرین کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر فصل بهار وارد مدار تولید می شود.

وی، با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی فاز نخست آب شیرین کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر 80 درصد است گفت: هزینه اجرای این طرح تاکنون 300 میلیارد تومان است که امید می رود بر اساس برنامه تعیین شده این پروژه مورد بهره برداری کامل قرار بگیرد.

انتهای پیام/190/س

کلید واژه :

13پروژه آب شیرین کن به ظرفیت 120هزار مترمکعب در استان بوشهر اجرا شد

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha