کد خبر : ۳۴۹۴۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

مراسم کاشت ۱۷۶ نهال به مناسبت نخستین سالگرد سانحه هواپیمای اوکراینی

مراسم کاشت نهال به منظور گرامیداشت یاد شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی در بهشت زهرای تهران (س) برگزار شد.

مراسم کاشت ۱۷۶ نهال به مناسبت نخستین سالگرد سانحه هواپیمای اوکراینی

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، مراسم کاشت ۱۷۶ نهال به مناسبت نخستین سالگرد سانحه هواپیمای اوکراینی صبح روز پنجشنبه ۱۸ دی ماه با حضور جمعی از مسئولان و خانواده های معظم شهدا در بهشت زهرای تهران (س) برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین یوسفعلی شکری نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی گفت: مظلومیت این عزیزان و دشمنی های آمریکا نباید هرگز فراموش شود.

وی افزود: از یاد نمی بریم که آمریکا یک بار در سال ۱۳۶۷ به صورت مستقیم با شلیک موشک باعث سقوط هواپیمای مسافربری ایرانی و جان باختن عده زیادی از هموطنان ما شد. امروز نیز آمریکا و دشمنان درصدد هستند با فضاسازی و تبلیغات از سانحه هواپیمای اوکراینی به نفع خود بهره برداری کنند، اما قطعاً این بار هم به دلیل آگاهی مردم ایران مانند همیشه ناموفق خواهند بود.

در این مراسم به نیابت از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و به منظور همدردی با خانواده های جان باختگان این سانحه، به نام هر یک از مسافران یک اصله نهال در بلوار مشاهیر بهشت زهرا (س) غرس شد.

این مراسم با حضور حمیدعلی صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، پیروز حناچی شهردار تهران و جمعی از مقامات کشوری و لشگری و خانواده های معظم شهدا و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شهرداری تهران برگزار شد.

کلید واژه :

آیین کاشت نهال در نخستین سالگرد سانحه هواپیمای اوکراینی برگزار شد

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha