کد خبر : ۳۴۹۴۳۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

مرگ دو شهروند نروژی پس از تزریق واکسن کرونا

دو شهروند نروژی پس از تزریق واکسن ضد کرونای فایزر جان خود را از دست دادند.

مرگ دو شهروند نروژی پس از تزریق واکسن کرونا

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، و به نقل از آر تی، رسانه های خبری از مرگ دو نفر در نروژ پس از تزریق واکسن ضد کرونای شرکت فایزر خبر دادند.

آژانس دارویی نروژ اعلام کرد دو فرد که در خانه سالمندان ساکن بودند، پس از تزریق واکسن آمریکایی ضد کرونای فایزر جان خود را از دست دادند.

آژانس دارویی نروژ و انستیتو ملی بهداشت نروژ امروز، سه شنبه، پیامی را دریافت کردند مبنی بر اینکه دو نفر از افراد ساکن خانه سالمندان پس از چند روز از تزریق واکسن فایزر جان خود را از دست دادند.

بنابر این گزارش، پرونده تحقیقاتی در خصوص این حادثه باز شده؛ همچنانکه کارشناسان این مرکز در حال تحقیق هستند که آیا این دو مرگ با تزریق این واکسن ها مرتبط بوده است یا خیر.

سخنگوی آژانس دارویی نروژ گفت: لازم است بدانیم که آیا بین این دو مرگ و واکسیناسیون رابطه ای وجود دارد یا مرگ کاملاً اتفاقی است.

چندی پیش نیز رسانه های صهیونیستی اعلام کرده بودند یک شهروند اسرائیلی در پی تزریق واکسن کرونا دچار حمله قلبی شده و جان خود را از دست داده است.

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی تأیید کرده بود یک مرد ۷۵ ساله ساکن شمال سرزمین های اشغالی، دو ساعت پس از آنکه واکسن کرونا به وی تزریق شده، بر اثر حمله قلبی جان باخته است.

این وزارتخانه گفته بود این مرد از قبل دارای بیماری هایی بوده است؛ همچنانکه از حملات قلبی در گذشته رنج می برد. «چزی لوی» مدیرکل وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی در خصوص این حادثه، تحقیقاتی را به جریان انداحته است.

طبق اعلام جروزالم پست، این مرد در ساعت ۸:۳۰ صبح در یک کلینیک به وی واکسن کرونا زده شد. او برای مدتی کوتاه همچنانکه معمول است، در این مرکز ماند تا اطمینان حاصل کند هیچ اثر منفی این تزریق نداشته است. او هنگامی که احساس کرد حالش خوب است، کلینیک اجازه داد او برود.

کلید واژه :

تزریق واکسن کرونا

ثبت نظرات
captcha