کد خبر : ۳۴۹۳۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

پایبندی ایران به تعهدات خود در ازسرگیری انتقال گاز از ایران به عراق

بر اساس اعلام دفتر نخست وزیر عراق، وزیر نیرو ایران در دیدار با نخست وزیر عراق از پایبندی ایران به تعهدات خود در ازسرگیری انتقال گاز از ایران به عراق به شکل فوری که اخیرا به دلیل مشکلات و مسائل فنی متوقف شده بود، خبر داده است.

پایبندی ایران به تعهدات خود در ازسرگیری انتقال گاز از ایران به عراق

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، «رضا اردکانیان» وزیر نیرو جمهوری اسلامی ایران در سفر به عراق با نخست وزیر این کشور دیدار و گفت وگو کرد.

دفتر مصطفی الکاظمی امروز سه شنبه اعلام کرد که او از اردکانیان و هیأت همراه او در بغداد استقبال کرده و طی این دیدار در مورد روابط دوجانبه بین عراق و ایران و راه های تقویت همکاری مشترک بین این دو کشور رایزنی کردند.

بر اساس این گزارش، وزیر نیرو طی این دیدار پیام درود حسن روحانی، رئیس جمهور ایران و همچنین تمایل این کشور برای توسعه روابط اقتصادی بین دو کشور را به نخست وزیر عراق ابلاغ کرده است.

بر اساس اعلام دفتر نخست وزیری عراق، روحانی در این پیام همچنین از اقدامات دولت عراق در ارتباط با سلاح کنترل نشده و کنترل گروه های خارج از قانون و گسترش امنیت و ثبات در سراسر عراق اعلام حمایت کرده است.

بر اساس اعلام دفتر نخست وزیر عراق، وزیر نیرو ایران در این دیدار از پایبندی ایران به تعهدات خود در ازسرگیری انتقال گاز از ایران به عراق به شکل فوری که اخیرا به دلیل مشکلات و مسائل فنی متوقف شده بود، خبر داده است. در این دیدار «ایرج مسجدی»، سفیر جمهوری اسلامی ایران نیز حضور داشت.

انتهای پیام/

 

کلید واژه :

تأکید بر ازسرگیری صادرات گاز ایران به عراق در دیدار وزیر نیرو با نخست وزیر عراق

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha