کد خبر : ۳۴۹۳۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

ایران میزبان کنفرانس بین المللی نمک زدایی و تصفیه آب شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از برگزاری کنفرانس بین المللی نمک زدایی و تصفیه آب با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بندرعباس خبر داد.

ایران میزبان کنفرانس بین المللی نمک زدایی و تصفیه آب شد

- اخبار استانها -

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، امین قصمی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کنفرانس بین المللی نمک زدایی با حضور کارشناسان داخلی و بین المللی برگزار می شود، اظهار داشت: این کنفرانس بهمن ماه سالجاری و بصورت مجازی برگزار خواهد شد. 

180مقاله علمی به کنفرانس بین المللی "نفت، گاز و پتروشیمی" بوشهر ارسال شد

کوینار (کنفرانس +وبینار ) تخصصی چشم پزشکی در ایران (مخصوص پزشکان محترم)

برگزاری یازدهمین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات و دانش

وی افزود: علاقه مندان می توانند برای شرکت در این کنفرانس و تبادل اطلاعات از طریق سایت جشنواره نام نویسی کنند.

مدیرعامل شرکت آبفا هرمزگان با اشاره به اهمیت برگزاری این کنفرانس گفت: کنفرانس نمک زدایی و تصفیه آب با هدف کم کردن تبعات اجتماعی و زیست محیطی شیرین سازی آب خلیج فارس و دریای عمان برگزار می شود که تبادل نظر متخصصان این حوزه می تواند در برداشت اصولی آب از دریا و حفظ محیط زیست پهنه های آب کمک شایانی کند.

وی ادامه داد: با همکاری دبیرخانه کنفرانس واقع در دانشکده امیرکبیر پردیس بندرعباس، شش تن از صاحب نظران این حوزه از کشورهای استرالیا، عمان، اسپانیا، آلمان، انگلیس و ایران سخنران ویژه این کنفرانس هستند که چند دهه تجربیات و یافته های خود را در زمینه شیرین سازی مطرح خواهند کرد.

قصمی در ادامه به شیرین سازی آب دریا و انتقال آن به فلات مرکزی افزود: ضرورت ورود متخصصان این حوزه و استفاده از نظرات آنها بسیار حائز اهمیت است و می توانند با ارائه راهکارهای تخصصی ضمن استفاده از این ظرفیت، پیامدهای ناشی از شیرین سازی آب دریا را به حداقل ممکن رساند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: علاقه مندان به شرکت در این کنفرانس می توانند از طریق سایت دبیرخانه جشنواره به آدرس www.icdwp.ir ثبت نام یا مقالات خود را ارسال کنند، آخرین مهلت ارسال مقالات تا 15 دی ماه تعیین شده است.

انتهای پیام/864/ش

کلید واژه :

ایران میزبان کنفرانس بین المللی نمک زدایی و تصفیه آب شد

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha