کد خبر : ۳۴۹۳۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

وزش باد شدید و کاهش محسوس دما در استان تهران

هواشناسی استان تهران امروز -جمعه- با صدور اطلاعیه ای از وزش باد نسبتا شدید تا شدید در نواحی مرکزی و در ارتفاعات نسبت به کولاک برف هشدار داد.

وزش باد شدید و کاهش محسوس دما در استان تهران

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، در این اطلاعیه آمده است: وزش باد شدید تا ظهر شنبه ادامه خواهد داشت و امکان آسیب به سازه های موقت، گلخانه ای، سازه های مرتفع، دکل ها و تابلوهای تبلیغاتی وجود دارد بنابراین توصیه می شود که سازه های موقت و گلخانه ای تقویت شوند و افراد از قرار گرفتن در زیر این سازه ها و انجام پرواز با گلایدر خودداری کنند.

در این اطلاعیه افزوده شده است: کاهش محسوس دما بین ۵ تا ۸ درجه در ارتفاعات، سه تا ۶ درجه در نیمه جنوبی و چهار تا هفت درجه در نیمه شمالی استان تهران تا ظهر یکشنبه هفتم دی دور از انتظار نخواهد بود.

همچنین در اطلاعیه هواشناسی استان تهران نسبت به یخبندان و لغزندگی معابر و جاده ها هشدار داده شده است و پیش بینی شده در شب هنگام امکان ترکیدن لوله های آب و تاسیسات صنعتی آبی وجود دارد.

در این اطلاعیه به مردم توصیه شده است: هنگام رانندگی و عبور از معابر یخ زده موارد ایمنی را رعایت کنند و استفاده از پوشش های عایق حرارتی جهت لوله های آب و ریختن ضد یخ در خودروها و تاسیسات صنعتی فراموش نشود.

کلید واژه :

هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و کولاک در استان تهران هشدار داد

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha