کد خبر : ۳۴۹۳۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

کشف آمپول های قلابی کرونا در تهران

رییس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری فروشنده آمپول های تقلبی کرونا در فضای مجازی خبر داد.

کشف آمپول های قلابی کرونا در تهران

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، سرهنگ داود معظمی گودرزی دراین باره گفت: چند روز پیش فردی به پلیس فتا مراجعه و اعلام کرد که با فردی ناشناس در فضای مجازی که مدعی فروش آمپول درمان کرونا بوده، آشنا شده است و  با توجه به اینکه همسرش به کرونا مبتلا شده بود. اقدام به خرید پنج آمپول برای درمان همسرش به مبلغ ۲۰۰  میلیون ریال کرده و آن را به یک شماره حساب واریز کرده است. 

وی ادامه داد: خریدار آمپول های خریداری شده را تحویل گرفته اما پس از مراجعه به بیمارستان و بررسی توسط پزشک متخصص مشخص شد، آمپول ها تقلبی بوده و در صورت استفاده احتمال مرگ همسرش هم وجود داشته که در همین راستا نیز اقدام به طرح شکایت کرد. 

رییس پلیس فتای تهران بزرگ با اشاره به اقدامات ماموران پلیس فتا برای شناسایی و دستگیری این فرد گفت: با تحقیقات انجام شده هویت متهم شناسایی و در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که او با ساخت کانالی در شبکه های اجتماعی اقدام به فروش و تبلیغ آمپول های تقلبی درمان کرونا کرده است که با هماهنگی های قضائی متهم در مخفیگاهش دستگیر  و در بازرسی از آن مکان تعداد ۱۴ عدد آمپول تقلبی نیز کشف  و ضبط شد.

معظمی گودرزی افزود: متهم در بازجوئی های مقدماتی به جرم خود اقرار کرد و گفت که با راه اندازی کانال و گروه تلگرامی و عضویت در چند گروه بزرگ دارویی، با هویت جعلی به متقاضیان آمپول های درمان کرونا را فروخته است اما در واقع این آمپول ها تقلبی و تاریخ گذشته بوده اند.

به گفته وی برای متهم پرونده ای تشکیل شده و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

انتهای پیام

کلید واژه :

کشف آمپول های قلابی کرونا در تهران

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha