کد خبر : ۳۴۹۳۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

ضرورت هوشمندسازی مدیریت پسماند

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از همکاری با معاونت فناوری ریاست جمهوری برای استفاده از تکنولوژی های نوین در حوزه پسماند خبر داد.

ضرورت هوشمندسازی مدیریت پسماند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، صدرالدین علیپور درباره برگزاری جلسات اخیر با سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در این جلسات درباره رویکردهای جدید سازمان درخصوص اجرای طرح کاپ، استفاده از ظرفیت شرکت های تخصصی و دانش بنیان در زمینه مدیریت بهینه پسماند، راه اندازی شهرک بازیافت، تولید کمپوست از ضایعات میادین میوه و تره بار و بومی سازی دستگاه های زباله سوز بحث شد. 

وی با اشاره به حضور مدیران بخش خصوصی در این جلسات ادامه داد: قرار شد در آینده نزدیک مدیران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیران تعدادی از شرکت های تخصصی و دانش بنیان از مجموعه سازمان مدیریت پسماند بازدید کنند تا در مورد زمینه های همکاری گسترده تصمیم گیری کنیم. 

مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری تهران با تأکید بر ضرورت هوشمندسازی مدیریت پسماند در پایتخت تصریح کرد: تلاش ما این است تا در قالب این همکاری شاهد استفاده از تکنولوژی های نوین در حوزه جمع آوری پسماند، حذف زباله گردی و طراحی اشکال و فرم های جدید مخازن ویژه برای اجرای طرح کاپ باشیم.

انتهای پیام/

کلید واژه :

راه اندازی شهرک بازیافت

،

استفاده از تکنولوژی های نوین در حوزه پسماند

ثبت نظرات
captcha