کد خبر : ۳۴۹۲۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

به تورهای واکسن که این روزها توسط برخی سوداگران به راه افتاده، اعتماد نکنید

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی البرز در خصوص تورهای واکسن که این روزها توسط برخی سوداگران به راه افتاده است، هشدار داد و گفت: مردم مراقب باشند و به هیچ وجه به این دلالان سلامت اعتماد نکنند.

به تورهای واکسن که این روزها توسط برخی سوداگران به راه افتاده، اعتماد نکنید

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، دکتر محمد نوری سپهر گفت: هر عاملی که باعث تجمع و دورهمی شود، شیوع مجدد کرونا را به دنبال دارد بنابراین با وجود اینکه شب یلدا از سنت های قدیمی ایرانیان بوده و هست ولی نباید به بهانه آن، بزرگترها و خانواده ها را مبتلا به بیماری کنیم .

نوری سپهر تأکید کرد: امسال باید هر خانواده، شب یلدا را دور از  اقوام و دوستان خود با رعایت پروتکل های بهداشتی  بگذراند .

وی خاطرنشان کرد: مطالعات زیادی در دنیا صورت گرفته که نشان می دهد اولین عامل ابتلا به کرونا، اجتماعات و دور همی های کوچک و بزرگ  است.

نوری سپهر در خصوص تولید واکسن در دنیا و کشور و لزوم واکسیناسیون گفت:  دنیا به پیشرفت های خوبی دست یافته است، اما هیچ یک از این واکسن ها هنوز امتحان خود را پس نداده اند و نباید در تهیه آنها شتابزدگی صورت گیرد. ضمن اینکه کشور ما تجارب و سابقه درخشانی در تولید واکسن و صادرات آن به دنیا داشته است و باید به دانشمندان کشورمان اعتماد کنیم و اجازه دهیم تا مطالعات آن نهایی شود. تاکنون نتایج حاصله امیدوار کننده بوده است و انشالله به تولید واکسن دست خواهیم یافت و با اطمینان در اختیار مردم قرار خواهد گرفت .

وی در پایان در خصوص تورهای واکسن که این روزها توسط برخی سوداگران به راه افتاده است، هشدار داد و گفت: مردم مراقب باشند و به هیچ وجه به این دلالان سلامت اعتماد نکنند .

انتهای پیام

کلید واژه :

نتایج واکسن ایرانی امیدوارکننده بوده است

،

به تورهای واکسن کرونا اعتماد نکنید

ثبت نظرات
captcha