کد خبر : ۳۴۹۲۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

پسماندهای خانگی بیماران کرونایی چگونه دفع می شوند؟

سرپرست اداره نظارت بر خدمات شهری مهاباد گفت: پس ماند های کرونایی با خودروی ویژه جمع آوری و سپس عایق بندی شده و با استفاده از یک پروتکل بهداشتی خاص با خاک و آهک دفن می شوند.

پسماندهای خانگی بیماران کرونایی چگونه دفع می شوند؟

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، شیخ آقایی سرپرست اداره نظارت بر خدمات شهری مهاباد با اشاره به اینکه خانواده هایی که بیمار کرونایی دارند برای انتقال پسماند های کرونایی می توانند با ۱۳۷ تماس بگیرند، اظهار داشت: این پسماند های کرونایی با خودوی ویژه ای که جهت حمل و انتقال پسماند های کرونایی در نظر گرفته شده است در سریعترین زمان ممکن به محل اعزام شده و اقدام به جمع آوری این پسماند ها می کند.

شیخ آقایی افزود: پسماند های کرونایی با استفاده از یک پروتکل بهداشتی خاص با خاک و آهک دفن می شوند.

او ادامه داد: خدمات شهری با هدف تمیزی و تنظیف شهری به صورت ۲۴ ساعته در سطح شهر حضور فعال داشته و هیچ وقت تعطیل نیست.

سرپرست اداره نظارت بر خدمات شهری مهاباد تصریح کرد: پاکبانان در کنار کادر درمان در عرصه مبارزه با کرونا ویروس هستند، ولی هیچ وقت نامی از ایشان برده نمی شود، در صورتی که بدون اندکی ادعا همچنان به تمیزی و نظافت شهر مشغول هستند.

شیخ آقایی گفت: پاکبانان با نظارت های مستمر و برگزاری کارگاه های آموزشی مسائل ایمنی را رعایت می کنند، اما شهروندان نیز باید با رعایت سرعت مجاز در رانندگی و جلوگیری از ریخته شدن زباله ها در خیابان ها در حفظ امنیت جان پاکبانان سهیم باشند و به وظیفه شهروندی خود عمل کنند.

انتهای پیام/ه

کلید واژه :

پسماندهای خانگی بیماران کرونایی چگونه دفع می شوند؟

ثبت نظرات
captcha