کد خبر : ۳۴۹۲۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی بزرگترین پروژه زیست محیطی کشور

 مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز گفت: پروژه مرکز دفن زباله در جهت توسعه مرکز دفن و تصفیه خانه شیرابه انجام می شود که بزرگترین پروژه زیست محیطی کشور بوده و تاکنون، حدود ۳۰ درصد پیشرفت دارد.

پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی بزرگترین پروژه زیست محیطی کشور

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، اصغری  مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز گفت:قسمت های مختلف سازمان مدیریت پسماند اعم از تنظیف شهری، جمع آوری زباله ها، سایت  انتقال پسماند، مرکز دفن مهندسی و بهداشتی و کارخانه کمپوست به هیچ وجه تعطیل نشده و بدون لحظه ای درنگ به فعالیت های خود ادامه داده اند.

او در خصوص جمع آوری پسماند های بیماران کرونایی گفت: طبق روال گذشته، خانواده هایی که بیمار کرونایی دارند با ۱۳۷ تماس می گیرند و خودروی ویژه حمل و انتقال پسماند های کرونایی، در سریعترین زمان ممکن به محل اعزام شده و اقدام به جمع آوری این پسماند ها می کند.

او با اشاره به فعالیت پاکبانان خدوم و زحمتکش در مبارزه با کرونا، گفت: پاکبانان در کنار کادر درمان در عرصه مبارزه با کرونا ویروس هستند، اما هیچ نامی از ایشان برده نمی شود؛ این مردان بزرگ، بدون اندکی ادعا همچنان به نظافت شهر مشغول بوده و حتی در این شرایط ویژه نیز جایگاه تبریز به عنوان تمیزترین شهر کشور را حفظ کرده اند.

اصغری در خصوص بحث امنیت جانی پاکبانان نیز گفت: پاکبانان با نظارت های مستمر و برگزاری کارگاه های آموزشی مسائل ایمنی را رعایت می کنند، اما شهروندان نیز باید با رعایت سرعت مجاز در رانندگی و جلوگیری از ریخته شدن زباله ها در خیابان ها در حفظ امنیت جان پاکبانان سهیم باشند و به وظیفه شهروندی خود عمل کنند.

او در خاتمه با بیان اینکه از تمامی شهروندان خواستاریم تا با حفظ نظافت شهری و رعایت مسائلی همچون نگذاشتن زباله های خود بر روی صندوق عقب خودرو کمک حال پاکبانان باشند، افزود: دست تمامی پاکبانان را می بوسیم که بدون هیچ ادعایی شبانه روز برای تمیزی و بهداشت شهر فعالیت می کنند.

انتهای پیام/ک

کلید واژه :

پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی بزرگترین پروژه زیست محیطی کشور

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha