کد خبر : ۳۴۹۲۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

کاهش ۳۲ درصدی مصرف بنزین در استان زنجان با محدویت های کرونایی

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: از زمان آغاز اجرای محدودیت های کرونایی، مصرف بنزین در استان زنجان ۳۲ درصد کاهش دارد.

کاهش ۳۲ درصدی مصرف بنزین در استان زنجان با محدویت های کرونایی

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، با اشاره به تغییرات مصرف سوخت در استان زنجان، اظهار کرد: با شیوع بیماری کروناویروس و کاهش سفرها، مصرف بنزین در استان طی هشت ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش دارد.

وی افزود: از زمان آغاز اجرای محدودیت های کرونایی (اول آذرماه) تا ۸ آذرماه، مصرف بنزین در استان زنجان ۳۲ درصد کاهش دارد و این نشان می دهد تردد در استان کمتر شده است.

این مسئول ادامه داد: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، به همه جایگاه داران توزیع فرآورده های مایع (بنزین و گازوئیل) و CNG اعلام شده، فرآیند سوخت گیری و پرداخت در جایگاه های عرضه سوخت، توسط اپراتور در استان انجام می شود.

حبیبی تصریح کرد: در همه جایگاه های سوخت، دستکش یک بار مصرف برای استفاده مردم، در دسترس افراد قرار داده شده تا حتی الامکان از شیوع بیماری از طریق نازل های سوخت جلوگیری شود.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان خاطرنشان کرد: همه ۴۰ جایگاه سوخت CNG در استان روزانه ضدعفونی می شود. در مجموع ۱۰۰ جایگاه عرضه فرآورده مایع و CNG در زنجان وجود دارد و این شرکت حمایت لازم از سرمایه گذاران در این حوزه را به عمل می آورد.

انتهای پیام

کلید واژه :

کاهش ۳۲ درصدی مصرف بنزین در هفته اول محدودیت های کرونایی

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha