کد خبر : ۳۴۹۲۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها گفت: با ۲۳۲ رأی موافق مجلس شورای اسلامی دو فوریت طرح خروج ایران از NPT تصویب شد.

تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، سید علی آقازاده با اشاره به تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها در مجلس اظهار کرد: اگرچه نمایندگان در هفته های گذشته این مورد  را موردبررسی قرار داده و یک فوریت آن را تصویب کردند اما پس از بررسی های دقیق و جلسات کارشناسانه، دو فوریت این طرح به تصویب رسید.

وی با اشاره به بدعهدی های کشورهای غربی در مقابل حسن رفتار ایران افزود: ایران تمام تعهدات برجامی خود را از صفر تا ۱۰۰ انجام داده، این موضوع در گزارش های  آژانس بین المللی انرژی اتمی نیز آمده لذا  دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها با ۲۳۲ رأی به تصویب رسید.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به شهادت شهید فخری زاده و تأکید کمیسیون به اقدام راهبردی برای  منافع ملی و خواسته عمومی مردم بعد از شهادت شهید فخری زاده گفت: با ۲۳۲ رأی موافق مجلس شورای اسلامی دو فوریت طرح خروج ایران از NPT تصویب شد، بر این اساس منع اجازه بازرسی از تأسیسات  اتمی ایران توسط آژانس به تصویب رسید.

انتهای پیام/۳۳۸۹

کلید واژه :

تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha