کد خبر : ۳۴۹۱۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

موج سوم کرونا در آمریکا

شمار مبتلایان و بستری شدن بیماران کرونایی آمریکا در هفته ای اخیر بدون توقف در حال افزایش است و این روند صعودی کارشناسان بهداشت را نسبت به وضعیت آمریکا در فصول…

موج سوم کرونا در آمریکا

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، به گزارش شامگاه شنبه ایرنا از روزنامه نیویورک تایمز، تنها در هفته گذشته آمریکا شاهد افزایش ۵۴ هزار نفری مبتلایان به ویروس کرونا بوده که نسبت به دو هفته گذشته با افزایش ۲۵ درصدی همراه بوده است.

به نوشته نیویورک تایمز، روند ابتلا در ۱۹ ایالت آمریکا با افزایش بی سابقه همراه است و این روند نمی تواند تنها به دلیل افزایش شمار آزمایشات کرونا باشد.

دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا بارها روند صعودی مبتلایان به ویروس کرونا در کشور را به افزایش آزمایشات  مرتبط دانسته است.

اسکات گاتلیب کمیسیونر سازمان غذا و دارو سابق ترامپ به شبکه سی ان بی سی گفت: ما مدت طولانی است که در مورد افزایش مبتلایان کرونا در پاییز در کشور سخن گفته ایم، من فکر می کنم این روند تازه آغاز یک واقعیت است.  

به دنبال شیوع ویروس کرونا در آمریکا تا کنون هشت میلیون و ۲۹۱ هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند و ۲۲۳ هزار و ۶۸۱ نفر تا کنون جان خود را از دست داده اند.

شمار بهبود یافتگان بیماران کرونایی بیش از پنج میلیون و ۳۹۶ هزار نفر گزارش شده است.

کلید واژه :

موج سوم کرونا

،

آمریکا

ثبت نظرات
captcha