کد خبر : ۳۴۹۰۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

شهروندان شهرکردی کیسه های زباله کرونایی را مجزا و مشخص کنند

رییس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و بهداشت شورای اسلامی شهرکرد گفت: شهروندان مبتلا به ویروس کرونا، کیسه های زباله خود را مجزا ، مشخص و نشانه گذاری کنند و سپس…

شهروندان شهرکردی کیسه های زباله کرونایی را مجزا و مشخص کنند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، حیدر علی پور روز جمعه در نشست کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و بهداشت شورای اسلامی شهرکرد تاکید کرد: شهروندان با این اقدام، علاوه بر توجه به سلامت محیط، در حفظ وضعیت سلامت و جلوگیری از ابتلای پاکبانان به ویروس کرونا کمک می کنند.

وی با اشاره به تلاش شبانه روزی پاکبانان شهرداری شهرکرد برای نظافت خیابان ها، معبرها و محیط زیست شهری افزود: توجه به وضعیت معیشتی این قشر از جامعه مورد تاکید اعضای شورای اسلامی مرکز چهارمحال و بختیاری است.

علی پور تصریح کرد: مدیریت شهری در مرکز چهارمحال و بختیاری با تمام توان در راستای پاکیزگی و جمع آوری زباله اقدام به ارایه خدمات می کند.
عضو دیگر کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و بهداشت شورای اسلامی شهرکرد نیز گفت: نحوه جمع آوری زباله و شیرابه ها در سطح شهر مناسب نیست.
حمیدرضا دانش اظهار داشت:اگرچه هنوز انتظار تفکیک زباله از مبدأ وجود ندارند اما در این راستا، تمام تلاش شهرداران در راستای جمع آوری صحیح زباله انجام می شود.
به گزارش ایرنا،
شهرکرد به عنوان مرکز استان چهارمحال و بختیاری ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

کلید واژه :

کیسه زباله کرونایی

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha