کد خبر : ۳۴۹۰۹۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

نقش اثرگذار متخصصین بیهوشی در درمان بیماران کرونایی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نقش اثرگذار متخصصین بیهوشی در درمان بیماران کرونایی را مورد تاکید قرار داد.

نقش اثرگذار متخصصین بیهوشی در درمان بیماران کرونایی

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، علیرضا زالی، در پیامی فرا رسیدن ۲۴ مهر، روز جهانی بیهوشی را به متخصصین بیهوشی و کارشناسان هوشبری تبریک گفت.

وی در این پیام آورده است: فرا رسیدن ۲۴ مهر، روز جهانی بیهوشی، فرصت مغتنمی است برای قدردانی از تلاش های ارزشمند فعالان عرصه بیهوشی که با به کارگیری مهارت و دانش خود نقش به سزایی در درمان بیماران ایفا می کنند.

در این روزهای سخت نبرد با کرونا که آوازه مسئولیت پذیری و نوع دوستی سپیدپوشان کادر بهداشت و درمان در سراسر گیتی پیچیده است، اهمیت دانش و تلاش های با ارزش و سرنوشت ساز متخصصین بیهوشی در نجات جان انسان ها بیش از هر زمان بر همگان عیان شده است.

خوشبختانه ثمرات توجه به آموزش تخصصی از سال های پیش تا کنون، امروزه در بحران کرونا بیش از هر زمان به مدد جامعه آمده است و جامعه علمی را در ادامه مسیر تخصصی شدن پزشکی مصمم تر کرده است تا علاوه بر توسعه آموزش تخصصی بیهوشی، همان طور که تا کنون به تکنیک های روز دنیا در حوزه بیهوشی دست یافته ایم، همچنان در این حوزه پیشتاز باشیم و تجارب گرانقدری که در طول بحران کرونا به دست آمده را در قالب مستندات علمی در دنیا مطرح کنیم.

در این روزهای پر تب و تاب که فعالان حوزه بیهوشی همپای سایر مدافعان سلامت در یک قدمی ویروس کرونا برای تداوم نفس های به شماره افتاده بیماران کرونایی مجدانه می کوشند، دست آنان را به گرمی می فشاریم و از تلاش های خالصانه آنان قدردانی می کنیم.

بار دیگر ضمن گرامی داشت روز جهانی بیهوشی، برای یکایک فعالان این عرصه، به ویژه متخصصین بیهوشی و کارشناسان هوشبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آرزوی سربلندی و توفیق کرده و سپاسگزار مجاهدت های آنان در مسیر پر فراز و نشیب نبرد با کرونا هستیم

کلید واژه :

متخصص بیهوشی

،

درمان بیماران کرونایی

ثبت نظرات
captcha