کد خبر : ۳۴۸۹۵۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

دلایل موفقیت نظام سلامت کشور در مقابله با کرونا

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: شهدای سلامت با آگاهی از خطر کووید ۱۹، از بیماران مراقبت کردند.

دلایل موفقیت نظام سلامت کشور در مقابله با کرونا

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، سید کامل تقوی نژاد، افزود: یکی از دلایل موفقیت های بزرگی که در مدیریت کرونا در کشور مشاهده کردیم، توسعه زیرساخت های سلامت در دولت های مختلف به ویژه دولت یازدهم و دوازدهم بود.

وی ادامه داد: در مسیر مبارزه با کرونا، شهدای سلامت جانشان را فدای دوست کردند و می دانستند که احتمال ابتلای آنها به کووید ۱۹ وجود دارد اما هیچ گاه دریغ نکردند که خودشان را در معرض خطر قرار دهند.

تقوی نژاد، ضمن تقدیر از نیروهای بهداشتی و درمانی در راه مبارزه با کرونا در کشور، یادآور شد: آنها از اولین روزهای اپیدمی جهانی کرونا، با هوشمندی، دانش و تجربه کافی یکی از افتخارات بزرگ را برای جمهوری اسلامی ایران رقم زدند و امروز ایران در جهان، سربلند است و بسیار پر افتخارتر از کشورهایی است که حتی از نظر امکانات، زیرساخت ها و دانش پزشکی شاید از ایران جلوتر باشند.

وی تاکید کرد: جوشش درونی کادر درمان و همکاری ارزشمند بخش بهداشت بود که ایران را به عنوان یکی از کشورهای موفق دنیا در مدیریت کرونا تبدیل کرد.

کلید واژه :

نظام سلامت

،

مقابله با کرونا

ثبت نظرات
captcha