کد خبر : ۳۴۸۸۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

گزارش اقدامات دستگاهها برای رفع بوی نامطبوع آرادکوه به رییس جمهور

تهران- استاندار تهران از ارائه گزارش اقدامات دستگاهها برای رفع بوی نامطبوع آرادکوه به رییس جمهور خبر داد.

گزارش اقدامات دستگاهها برای رفع بوی نامطبوع آرادکوه به رییس جمهور

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به اینکه کانون های انتشار بوی نامطبوع در تهران آرادکوه، فاضلاب های صنعتی و خانگی رها شده در رودخانه های این مسیر است اظهار داشت: گزارشی به رئیس جمهور در خصوص اقدامات دستگاه ها برای رفع بوی ارائه خواهد شد.

محسنی بندپی با با بیان اینکه شهرداری از جا به جایی آراد کوه خیلی استقبال نمی کند گفت: این در حالی است که کارشناسان محیط زیست با قاطعیت معتقد هستند که فعالیت این مجتمع در مکان فعلی هیچ توجیه علمی ندارد.

استاندار تهران بیان داشت: وجود شیرابه ها در آراد کوه به لحاظ علمی بسیار خطرناک تر از رها شدن فاضلاب های خانگی و صنعتی در رودخانه ها است و مسیر رود کرج و شادچای که به واسطه رها شدن فاضلاب صنعتی و خانگی یکی از کانون های منشأ بوی نامطبوع تهران هستند لایروبی می شوند.

وی در ادامه عنوان داشت: سامانه فاضلاب برخی واحدهای دامداری ساماندهی شدند و تابستان امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شاهد استشمام کمتری از بوی نامطبوع در تهران بودیم و گزارش اقدامات تمامی دستگاه های مسئول در رفع بوی نامطبوع در جلسه شورای عالی محیط زیست به رئیس جمهور ارائه می شود.

محسنی بندپی گفت: در این زمینه باید همه دستگاه های مربوطه همکاری کنند تا بتوانیم به این موضوع برای همیشه خاتمه دهیم.

مهر

 

کلید واژه :

گزارش

،

رفع بوی نامطبوع

،

آرادکوه

ثبت نظرات
captcha