کد خبر : ۳۴۸۷۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

بهره برداری از ۱۵۱ پروژه توزیع برق اهواز و خوزستان

۱۵۱ پروژه در حوزه شرکت های توزیع نیروی برق اهواز و خوزستان، به صورت ویدئوکنفرانس و با دستور وزیر نیرو به بهره برداری رسید.

بهره برداری از ۱۵۱ پروژه توزیع برق اهواز و خوزستان

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، ۱۵۱ پروژه در حوزه شرکت های توزیع نیروی برق اهواز و خوزستان روز (۴ شهریورماه) و همزمان با سومین روز هفته دولت، به صورت ویدئوکنفرانس و با دستور وزیر نیرو به بهره برداری رسید.

 شرکت توزیع نیروی برق اهواز به نمایندگی از شرکت های توزیع برق منطقه ۴ کشور شامل خوزستان، لرستان، فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و شرکت توزیع برق شیراز، اقدام به بهره برداری از پروژه های حوزه برق کرد.

از ۱۵۱ پروژه ای که امروز به بهره برداری رسید، ۱۰۰ پروژه مربوط به شرکت توزیع برق اهواز است که با اعتبار بیش از یک هزار و ۱۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید. ۵۱ پروژه نیز در حوزه شرکت توزیع برق خوزستان است که با اعتبار بیش از یک هزار و ۲۵۴ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

این ۱۵۱ پروژه در خوزستان از جمله ۲ هزار و ۲۳۰ پروژه برق رسانی بود که امروز در قالب پویش الف_ ب_ ایران در پنج منطقه کشور افتتاح شد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان، استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان استانی در این مراسم افتتاحیه که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، حضور داشتند.

 

 

کلید واژه :

پروژه توزیع برق

،

اهواز و خوزستان

ثبت نظرات
captcha