کد خبر : ۳۴۸۷۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

بهره برداری از ۱۱۰  واحد صنعتی استان تهران

۱۱۰ واحد صنعتی به مناسبت هفته دولت در سال جهش تولید در سطخ شهرک های صنعتی استان تهران با سرمایه گذاری یک هزار و ۱۰۷ میلیارد تومان سرمایه گذاری به صورت ویدئوکنفرانسی…

بهره برداری از ۱۱۰  واحد صنعتی استان تهران

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، استاندار تهران روز سه شنبه در مراسم بهره برداری از این واحدهای صنعتی، گفت: با بهره برداری از این ۱۱۰ واحد صنعتی، یک هزار و ۱۰۷ میلیارد تومان به حجم سرمایه گذاری این استان اضافه و برای هشت هزار و ۵۰۰ نفر فرصت شغلی ایجاد می شود.

انوشیروان محسنی بندپی اعلام کرد: امسال که به برکت رهنمودهای رهبر معظم انقلاب سال جهش تولید نامگذاری شده بود و  همه دستگاه های اجرایی با روحیه انقلابی و جهادی شرایطی را فراهم کردند که این موضوع محقق شود.

وی اظهارداشت: با این شرایط فراهم شده حجم پروژه های قابل افتتاح در استان و میزان اشتغالزایی رخ داده طی سال جاری، نسبت به سال گذشته شاهد جهش بود.

محسنی بندپی افزود: این ۱۱۰ پروژه در هفته دولت با ابتکار شرکت شهرک های صنعتی و سازمان صنعـریال، معدن و تجارت استان تهران آماده بهره برداری و آغاز فعالیت شد.

استاندار تهران گفت: ابتدای بهره برداری از این پروژه ها هم از بزرگترین شهرک صنعتی کشور یعنی شمس آباد در شهرری رخ می دهد و در آن ۲۳ واحد صنعتی با کاربری های فلزی، شیمیایی،  کانی غیر فلزی و الکترونیکی با تولید آسانسور فعال می شوند.

وی خاطرنشان کرد: در شهرک صنعتی سالاریه نیز ۱۰ واحد صنعتی با کاربری های های فلزی، سلولزی و شیمیایی هستیم.

محسنی بندپی ادامه داد:  ۲۲ واحد صنعتی در پاکدشت با کاربری های فلزی، غذایی و الکترونیک و شیمیایی و خدمات و کانی غیر فلزی بهره برداری رسید.

استاندار تهران گفت: در شهرک صنعتی قرچک نیز ۴۵ واحد صنعتی با کاربری های شیمیایی، نساجی، خدماتی، غذایی و  فلزی امروز به بهره برداری رسید.

وی ابرازامیدواری کرد که با ایجاد شرایط فعالیت همه واحدهای صنعتی در شهرک های صنعتی، زمینه فعال سازی واحدهای تولیدی فراهم شود.

محسنی بندپی اضافه کرد: در شهرک صنعتی پرند شهرستان رباط کریم چهار واحد صنعتی با کاربری فلزی و ۲ واحد تولید آرد با اعتبار بالغ بر ۲۷۰ میلیارد تومان بهره برداری رسید تا به حفظ اشتغال موجود وو رونق تولید تحقق بخشیم.

استاندار تهران گفت: با این موففیت ها توانستیم نرخ بیکاری این استان را به زیر ۱۰ برسانیم و تک رقمی کنیم.

ایرنا

 

کلید واژه :

۱۱۰  واحد صنعتی

،

تهران

ثبت نظرات
captcha