کد خبر : ۳۴۸۶۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

دستگاه تصفیه هوای ایرانی نوجان

ما نسبت به کیفیت غذا و آبی که می خوریم و می نوشیم، حساس هستیم، زیرا می دانیم در صورت عدم کیفیتشان سلامتی ما به خطر می افتد، اما آیا این حساسیت را نسبت به هوایی که استنشاق می کنیم هم داریم؟

دستگاه تصفیه هوای ایرانی نوجان

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، کالای ایرانی لزوماً نسبت به رقبای جهانی خود کیفیت پایین تری ندارد. در بازار دستگاه های تصفیه هوا، یک دستگاه تصفیه هوای ایرانی، در صورت برخورداری از استانداردهای لازم، نه تنها چیزی نسبت به رقبای وارداتی خود کم ندارد، بلکه مزیت های بسیار مهمی نیز برای خریداران خود خواهد داشت. از جمله این مزیت ها می توان به پشتیبانی طولانی مدت پس از فروش، عدم مشکل در تأمین فیلترها و طراحی متناسب با آب و هوای ایران اشاره کرد.

در این مقاله به معرفی یک دستگاه تصفیه هوا باکیفیت ایرانی می پردازیم. با ما همراه باشید.

چرا به دستگاه تصفیه هوا نیاز داریم؟

ما نسبت به کیفیت غذایی که می خوریم یا آبی که می نوشیم، بسیار حساس هستیم. چراکه می دانیم در صورت کیفیت پایین آن ها، سلامتی ما با مشکلات جدی در آینده نه چندان دور، مواجه خواهد بود. در این میان، خطراتی که آلودگی هوا برای سلامتی ما ایجاد می کند، در زندگی روزمره گم شده است.

بر اساس آمار سازمان جهانی بهداشت، از هر ۱۰ نفر، ۹ نفر روی این کره خاکی هوای آلوده را وارد شش های خود می کنند! سالانه نزدیک به ۷ میلیون نفر به دلیل تنفس آلاینده های خطرناک جان خود را از دست می دهند.

بی تفاوت رد شدن از کنار چنین آمارهایی در نهایت سلامتی ما و خانواده هایمان را تحت تأثیر قرار می دهد.

با توجه به اینکه ما بیش از ۸۰% از روز را در محیط های بسته سپری می کنیم، بنابراین آلودگی هوا تردید ندارد، چاره دارد!

دستگاه تصفیه هوای ایرانی نوجان را بیشتر بشناسید

بازار دستگاه های تصفیه هوا تنوع باورنکردنی ای دارد. از انواع برندهای وارداتی تا تولیدکنندگانی که در داخل کشور سعی در ارائه محصولی با استانداردها و کیفیت بالا را دارند. اما در این میان چرا دستگاه تصفیه هوا ایرانی نوجان بهترین انتخاب برای شما خواهد بود؟

فیلترهای قدرتمند با استانداردهای اروپایی

فیلترها قلب یک دستگاه تصفیه هوا هستند و در صورتی که از کیفیت و ظرفیت کافی برخوردار نباشند، دستگاه به خوبی هوای اتاق را تصفیه نخواهد کرد. نوجان در دستگاه های تصفیه هوای خود از فیلترهای هپا و کربن اکتیوی بهره می برد که زیر نظر مهندسین متخصص ایرانی و با استانداردهای اروپایی تولید می شوند. این فیلترها بدون اضافه کردن ماده جدید به محیط و تنها با جذب آلاینده ها، هوایی کاملاً سالم را به محیط تزریق می کنند.

دستگاه تصفیه هوای ایرانی مناسب برای آلودگی اقلیم ایران

آلودگی در هر شهر و اقلیمی، جنس متفاوتی دارد. یک دستگاه تصفیه هوا مناسب باید برای محیطی که ما در آن زندگی می کنیم طراحی شده باشد. برای مثال آلودگی شهر اهواز از جنس گرد و خاک درشت (PM۱۰) و ریز (PM۲.۵) است.

در حالی که آلودگی هوا در شهر تهران از نوع PM۲.۵ و به دلیل ترافیک است یا در عسلویه بخش بزرگی از آلودگی را گازهای شیمیایی تشکیل می دهند که در بخش های صنعتی تولید می شود.

بخشی از دستگاه های وارداتی موجود در بازار ایران، برای اقلیم کشور تولیدکننده این دستگاه ها طراحی شده اند و ممکن است بازدهی موردنظر را در اقلیم ایران نداشته باشند.

ما در نوجان با شناسایی این مشکل، دستگاه های تصفیه هوایی را به کمک مختصصان ایرانی طراحی می کنیم که برای اقلیم و نوع خاص آلودگی در ایران، بهینه سازی شده است.

دستگاه تصفیه هوای N۳۰۰، زیبای قدرتمند

دستگاه تصفیه هوای N۳۰۰ نوجان، راهکاری است که برای محیط های اداری و خانگی طراحی و مهندسی شده است. این دستگاه با برخورداری از فیلترها و فن باکیفیت، سلامتی را به شما هدیه می کند.

در این سری از محصولات نوجان امکان تغییر رنگ شیشه بدنه بر اساس سلیقه و دکوراسیون یا هویت برند شما وجود دارد.

بنابراین این دستگاه ها با امکان شخصی سازی بی نظیر به عضوی جداناپذیر از فضای شما تبدیل می شوند.

مولتی استک، قوی ترین راهکار تصفیه هوا

ممکن است در فضای شما نوع خاصی از آلودگی وجود داشته باشد که با راهکارهای عمومی تصفیه هوا قابل حل نباشد. کارشناسان نوجان همواره آماده اند تا با بررسی شرایط فضای شما، راهکار اختصاصی بهبود کیفیت هوا را ارائه کنند.

در همین راستا دستگاه های تصفیه هوای مولتی استک نوجان که راهکاری برای محیط های صنعتی به شمار می رود، نهایت شخصی سازی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. در این نوع دستگاه های تصفیه هوا علاوه بر امکان اضافه کردن فیلتر، امکان تعیین جهت جریان هوا نیز فراهم شده است. این ویژگی ها در کنار قابلیت اتصال داکت به دستگاه، این سیستم تصفیه هوا را آماده پاکسازی هوا در شرایط خاص کرده است.

فیلترهای به کار رفته در دستگاه مولتی استک نوجان، اعم از فیلترهای الیافی و گازی، تا ۴ برابر ظرفیت و عمر بیشتری نسبت به محصولات خانگی و اداری دارند.

گارانتی و خدمات پس از فروش بلندمدت

بیشتر دستگاه های وارداتی فیلترهای خود را از خارج کشور تأمین می کنند. در شرایطی که تحریم های موجود ممکن است برای واردات مشکلاتی ایجاد کند، تعویض فیلتر پس از به اتمام رسیدن ظرفیش با دشواری هایی همراه است. فیلترهای دستگاه تصفیه هوای نوجان به دست مهندسین متخصص ایرانی و با تکیه بر استانداردهای اروپایی تولید می شود و مشکلی از بابت تأمین فیلتر در بلند مدت وجود ندارد.

علاوه بر آن کلیه محصولات نوجان گارانتی ۲۴ ماهه دارند و کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما و رفع مشکلات احتمالیتان هستند.

همین حالا با ما تماس بگیرید

فرقی ندارد که در چه محیطی وقت می گذرانید. به عنوان مدیر یک بخش اداری باید بدانید که کیفیت نامطلوب هوا، سلامت خانواده هایی ایرانی را به خطر می اندازد و بازدهی کارکنانتان را با مشکل جدی رو به رو می سازد. کارکنان بخش های صنعتی بیش از هر قشر دیگری با مشکلات جدی آلودگی هوا دست و پنجه نرم می کنند و بهبود کیفیت هوا در این بخش ها امری بسیار ضروری است. علاوه بر همه این موقعیت ها، آلودگی هوا سلامتی کودکان ما را (به دلیل تعداد تنفس بیشتر نسبت به بزرگسالان) و سالمندان به دلیل سیستم دفاعی حساس تر با تهدیداتی جدی رو به رو می کند.

خبر خوب این است که یک دستگاه تصفیه هوای مناسب تا ۹۹% از آلاینده های محیط را جذب خود می کند و هوایی سالم را به شما هدیه می دهد. با توجه به نکاتی که گفته شد، انتخاب یک دستگاه تصفیه هوای ایرانی گزینه مناسب تری به نظر می رسد.

همین حالا می توانید با کارشناسان متخصص ما از طریق شماره ۰۲۶۳۳۴۲۱۵۵۷ تماس بگیرید و درباره راهکارهای بهبود کیفیت هوا مشاوره رایگان دریافت کنید. علاوه بر آن جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت نوجان مهر بازدید کنید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

مهر

کلید واژه :

دستگاه تصفیه هوای ایرانی نوجان

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha