کد خبر : ۳۴۸۶۷۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

ضرورت تقویت هر چه بیشتر زیرساخت های فناوری اطلاعات در ادارات

قم - استاندار قم با تاکید بر لزوم تقویت زیرساختهای فناوری اطلاعات به منظور جلوگیری از مراجعه حضوری مردم به دستگاه های دولتی افزود: مدیران سازمان های دولتی مکلف به تقویت زیرساخت هایICT هستند.

ضرورت تقویت هر چه بیشتر زیرساخت های فناوری اطلاعات در ادارات

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران،  بهرام سرمست ظهر امروز در آئین رونمایی از دستاوردهای فناورانه پارک علم و فناوری استان قم با بیان اینکه این محصولات فناورانه نشان داد که ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه فناوری وجود دارد، افزود: زیرساخت های فناوری ارتباطات و اطلاعات در قم به خوبی فراهم شده است.

وی جوانان قم را در توسعه اقتصاد دانش بنیان پیشتاز دانست و افزود: جوانان ظرفیت های فناوری خوبی را فراهم کرده اند.

استاندار قم بیان کرد: همزمان با هفته دولت از ۲۱۱ پروژه استانی با اعتباری بالغ بر پنج هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان و با اشتغال زایی هزار و ۵۰۰ نفر به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به برگزاری ۱۴ مراسم کلنگ زنی در هفته دولت افزود: با وجود مشکلات اقتصادی و شیوع ویروس کرونا سعی کرده ایم برنامه های رونق و جهش تولید را در سال جاری دنبال کنیم.

سرمست با تاکید بر لزوم تقویت هرچه بیشتر زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات به منظور جلوگیری از مراجعه حضوری مردم به دستگاه های اداری تصریح کرد: مدیران دستگاه های اجرایی مکلف به تقویت زیرساخت های ICT در سازمان های تابعه هستند.

وی بیان کرد: توجه به زیرساخت های فناوری و اقتصاد دانش بنیان از اولویت های دولت است که باید با جدیت دنبال شود.

مهر

 

کلید واژه :

تقویت

،

زیرساخت های فناوری اطلاعات

ثبت نظرات
captcha