کد خبر : ۳۴۸۶۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

حادثه هولناک برای دو زن و چهار کودک در رودخانه فصلی

مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مرگ شش تن در پی واژگونی خودرو در یک رودخانه فصلی خبر داد.

حادثه هولناک برای دو زن و چهار کودک در رودخانه فصلی

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، حسین درخشان در این باره گفت: حوالی ساعت یک بامدادیکشنبه ، خبر  واژگونی خودرو در مسیر رودخانه فصلی در محور ایرانشهر - سرباز در استان سیستان و بلوچستان به سازمان امداد و نجات اعلام شد که بلافاصله امدادگران به محل حادثه در منطقه سیتل در این محور اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور عوامل امدادی در محل گفت: با حضور امدادگران در محل عملیات جستجو آغاز شد و در جریان آن اجساد شش جانباخته این حادثه شامل دو زن و چهار کودک کشف و تحویل پزشکی قانونی داده شد.

به گفته مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه عملیات جستجو در این حادثه تا ساعت۸:۳۰ صبح امروز ادامه داشت، گفت: راننده خودروی مذکور در این حادثه زنده ماند که خدمات درمانی به او ارائه شد.

درخشان با اشاره به تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی گفت: امدادگران پس از اتمام عملیات محل را عوامل انتظامی تحویل دادند. علت این حادثه نیز از سوی عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.

ایسنا

کلید واژه :

حادثه هولناک

،

رودخانه فصلی

ثبت نظرات
captcha