کد خبر : ۳۴۸۶۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

بهره برداری از سه طرح بیمارستانی در شادگان

همزمان با هفته دولت سه طرح در بیمارستان شهید معرفی زاده شادگان با اعتبار بیش از ۱۹ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

بهره برداری از سه طرح بیمارستانی در شادگان

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، به سرپرست فرمانداری شادگان یکشنبه در آیین بهره برداری از این طرح ها گفت: طرح احداث تصفیه خانه فاضلاب بیمارستان با اعتبار ۷۵ میلیارد ریال، توسعه آزمایشگاه با اعتبار پنج میلیارد ریال و بهره برداری از سه اتاق عمل با هفت میلیارد ریال در بیمارستان  افتتاح شد.

امید صبری پور همچنین با تجلیل از پزشکان بیمارستان شهید معرفی زاده گفت: پزشکان مومن و فداکار در کنار پرستاران و کادر درمان نقش اصلی در مبارزه با کرونا و تامین سلامتی مردم داشتند.

صبری پور تصریح کرد: سال جاری به واسطه شیوع ویروس کرونا در شرایط ویژه ای قرار گرفتیم که عرصه ای جدید را برای خدمات رسانی جهادگران فراهم کرد که در آن همچون دیگر عرصه ها خوش درخشیدند.

وی افزود: پرستاران و کادر درمانی به رغم همه سختی ها برای آرمش بخشیدن به بیماران و خانواده ها در شرایط خاص کرونایی تاکنون از هیچ کوششی دریغ نکرده اند بنابراین باید همواره مردم و مسوولان قدردان آنها باشند.

سرپرست فرمانداری شادگان گفت: برای پیشگیری و کنترل بیماری باید عموم شهروندان با رعایت دقیق نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی  به کادر درمانی و پزشکی شهرستان کمک کنند که  وظیفه ای ملی و انسانی است.

صب ری پور اظهار داشت: رعایت نکات بهداشتی و انجام مقررات موجب غلبه بر بیماری منحوس کروناست که جامعه و مردم را گرفتار کرده و بدون شک نقش مدافعان سلامت در پیروزی دراین پیکار بسیار خطیر است.

شادگان در فاصله ۷۰ کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان قرار دارد. 

کلید واژه :

سه طرح بیمارستانی

،

شادگان

ثبت نظرات
captcha