کد خبر : ۳۴۸۶۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

تکمیل سد دالکی اولویت اساسی حوزه آب شهرستان دشتستان

بوشهر - نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل سد دالکی اولویت اساسی حوزه آب دشتستان است.

تکمیل سد دالکی اولویت اساسی حوزه آب شهرستان دشتستان

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران،  ابراهیم رضایی اظهار داشت: مسائل و مشکلات مطرح شده را به جد دنبال و پیگیری می کنیم و شانی جز پیگیری و حل این مشکلات نداریم.

وی تاکید کرد: وظیفه خود می دانیم در این ایام نمایندگی مسائل و مشکلات را ببینیم و حل کنیم و اگر به تعبیر رهبر معظم انقلاب جز این کاری کنیم و یا مسائل مردم را نادیده بگیریم خیانت کرده ایم و وظیفه داریم مشکلات و مسائل زندگی مردم را حل کنیم.

نماینده مردم دشتستان افزود: بعد از مسئله درمانی که بخاطر همه گیری ویروس کرونا بود، در مسئله کشاورزی و خصوصاً آب، طی سه ماهه گذشته پیگیری زیادی داشتیم. رفع مشکل آب شرب و آب کشاورزی را با جدیت دنبال می کنیم.

وی بیان کرد: آب کشاورزی در دشتستان و بخش سعدآباد یک دغدغه اساسی است و اشتغال بسیاری از خانواده ها و خصوصاً کشاورزان به همین مسئله وابسته است.

رضایی بیان کرد: ما نمی گوییم یک ماهه مشکلات آب به صورت ۱۰۰ درصدی رفع می شود ولی گام به گام پیگیر رفع آن هستیم.

وی گفت: یکی از مسائل مهم در رفع مشکل آب، خصوصاً در بخش کشاورزی، تکمیل سد دالکی است که در این چندماهه با جلساتی که با پیمانکار و مسئولان وزارت نیرو داشتیم انشاالله امیدواریم هرچه سریع تر تکمیل شود. مدیران قرارگاه خاتم قول داده اند که کار به خاطر بودجه متوقف نشود و به صورت مستمر پیگیر هستیم و کار تکمیل سد در حال تکمیل است.

وی خاطرنشان کرد: در مورد نرخ خرما، جلسه ای با وزیر جهاد کشاورزی داشتیم که پیشنهاد اول بنده برای برون رفت مرتفع کردن مسائل کشاورزی به جای دنباله روی در مسائلی همچون خام فروشی نفت است.

مهر

 

کلید واژه :

تکمیل سد دالکی

،

شهرستان دشتستان

ثبت نظرات
captcha