کد خبر : ۳۴۸۶۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

جاذبه های گردشگری تورنتو

شهر تورنتو، مرکز یکی از استان های مهم کشور کانادا یعنی اونتاریو است. تورنتو پرجمعیت ترین شهر کانادا است و در میان شهرهای پرجمعیت آمریکای شمالی دارای رتبۀ چهارم است.

جاذبه های گردشگری تورنتو

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، بنابر اعلام فلایتیو، تورنتو دارای جاذبه های گردشگری وجود فراوانی از موزه ها و گالری ها گرفته، تا برج های دیدنی و مکان های تفریحی است. شما می توانید با خرید بلیط تورنتو، به این شهر زیبا سر بزنید و این جاذبه های زیبای گردشگری را از نزدیک مشاهده کنید. در اینجا شما را با چند جاذبۀ گردشگری این شهر آشنا می کنیم.

برج  سی ان (CN)

برج سی ان با ۵۵۳ متر ارتفاع، نماد شهر تورنتو است. برج سی ان که در منطقۀ مرکزی شهر واقع شده است، به تمام شهر اشراف دارد. این برج را می توان مهم ترین جاذبۀ گردشگری تورنتو دانست. شما می توانید از پایین برج یا از درون آن، به تماشای آن بپردازید. هر کدام از این شیوه های بازدید از برج، جذابیت های خودش را دارد. شما همچنین می توانید در رستوران های این برج غذا بخورید و تمام تورنتو را زیر پای خود داشته باشید. علاوه بر تورنتو، ایالت نیویورک آمریکا و آبشار نیاگارا نیز از این برج دیده می شوند. برای رسیدن به این برج، فقط کافی است که یک بلیط تورنتو را در دست داشته باشید. این امکان بی نظیر را از دست ندهید.

موزۀ سلطنتی اُنتاریو

یکی از بهترین و معروف ترین موزه های کانادا، موزۀ سلطنتی اُنتاریو است که در تورنتو واقع شده است. در این موزۀ مشهور با شهرت بین المللی، مجموعه های بی نظیر از دوره های مختلف تاریخی قرار دارد که علاقمندان به هنر را به خود جذب می کند. شما برای بازدید از این موزه باید تنها یک بلیط تهران تورنتو خریداری کنید، سپس با خرید بلیط موزه به دیدن آن بروید.

گالری هنر اُنتاریو

گالری هنر اُنتاریو، یک مکان هنری مشهور و دیدنی است. ساختمان و بنای این گالری خود می تواند به عنوان یک جاذبۀ گردشگری جداگانه تلقی شود که از معماری مدرنی برخوردار است. شما در این گالری می توانید شاهد نمایشگاه هایی دائمی باشید که از مجموعه هنرهای اروپایی، اقیانوسی، آفریقایی و کانادایی به نمایش گذارده شده اند. با خرید بلیط تهران تورنتو، بازدید از این نمایشگاه را در برنامۀ سفرتان بگذارید.

آبشار نیاگارا

آبشار نیاگارا با فاصلۀ یک ساعت ونیم از تورنتو، یکی از مهم ترین جاهای دیدنی این شهر، کشور کانادا و کل جهان است. برای دیدن این آبشار اول از همه باید بلیط تورنتو را خریداری کرد و وارد این شهر شد. سپس شما می توانید با تورهای زیادی که برای این منظور وجود دارند، از تورنتو برای بازدید از این آبشار بروید و خاطره ای برای تمام عمرتان رقم بزنید.

کاخ کازا لوما (Casa Loma)

کشور کانادا کمتر شاهد آثار باستانی نظیر به کاخ قرون وسطایی کازا لوما است. از این نظر بازدید از این کاخ یک کار منحصر به فرد است. این کاخ زیبا برای شخصی به نام سر هنری پلات ساخته شده و دارای ۱۰۰ اتاق و ۳۶ حمام است. این کاخ امروزه یک موزۀ دیدنی و یادگار دوران شکوه و عظمت اروپا در داخل کانادا است. با خرید بلیط تهران تورنتو به این شهر سفر کنید و از این بنای دیدنی به همراه گذرگاه های مخفی، تونل، برج و چندین هکتار باغ آن دیدن کنید.

باغ وحش تورنتو

یکی از جاذبه های گردشگری شهر تورنتو، باغ وحش بزرگ این شهر است. در این باغ وحش، چندین هزار حیوان مختلف زندگی می کنند. باغ وحش دارای چندین بخش است و در هر بخش، حیوانات یک منطقۀ جغرافیایی دیده می شوند. در قسمت های مختلف می توان خرس های گریزلی متعلق به آمریکای شمالی، پانداها متعلق به چین و جنوب شرق آسیا و  ساوانای آفریقایی را مشاهده کرد. تنها راه دیدن از این باغ وحش خرید بلیط تورنتو است.

منطقۀ تفریحی (Entertainment District)

منطقۀ تفریحی تورنتو فضایی فرهنگی هنری است که در آن تئاترهای بزرگ ، کنسرت ها و رویدادهای موسیقی برگزار می شود. این منطقه با برادوی نیویورک برابری می کند. با خرید بلیط تهران تورنتو، به این منطقۀ تفریحی بروید و علاوه بر تماشای آثار هنری، در رستوران ها، بارها و کافه های آن وقت بگذارنید.

استادیوم راجرز سنتر (Rogers Centre)

استادیوم بزرگ راجرز سنتر، با طراحی منحصر به فردش، یکی از دیدنی های شهر تورنتو به ویژه برای ورزش دوستان است. طراحی این استادیوم به گونه ای است که در مواقع لزوم دارای سقف باشد و آن هنگام که هوا مساعد است، سقف آن به کنار برود. این ورزشگاه علاوه بر کارکرد ورزشی اش، میزبان کنسرت های مختلف نیز هست.  اگر قصد تماشای یک بازی مهم را در این ورزشگاه دارید، خرید بلیط تورنتو را فراموش نکنید. اگر قصد رفتن به کنسرت یا بازدید از ورزشگاه و امکانات آن را دارید، باز هم بلیط تهران تورنتو را بخرید و از راجرز سنتر دیدن کنید.

بازارچۀ سنت لاورنس (St. Lawrence Market) 

دیدار و گشت و گذار بازارچۀ سنت لاورنس بر خلاف زمانی است که شما به یک شهر مدرن سفر می کنید و از مال ها و فروشگاه های مدرن و جدید دیدن می کنید. سنت لارنس یک بازار قدیمی است که در سال 1850 ساخته شده و در آن محصولات غذایی، انواع نوشیدنی های مختلف، گل و صنایع دستی و وسایل سنتی به فروش می رسد. خوب است بدانید که فضای داخلی این بازارچه، لوکیشن و محل فیلمبرداریِ فیلم ها و سریال های زیادی بوده است. راه دیدن از این بازارچه خرید بلیط تورنتو است.  

ایسنا

 

کلید واژه :

جاذبه ها

،

گردشگری

،

تورنتو

ثبت نظرات
captcha