کد خبر : ۳۴۸۶۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

افتتاح دوازدهمین نمایشگاه بین المللی فولاد اصفهان

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته عصر امروز در اصفهان افتتاح شد.

افتتاح دوازدهمین نمایشگاه بین المللی فولاد اصفهان

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته از عصر یکم شهریور ماه در محل نمایشگاه اصفهان افتتاح و به مدت چهار روز تا چهارم شهریورماه ادامه دارد. این نمایشگاه با حضور ۷۰ شرکت در فضایی به مساحت ۶۵۰۰ مترمربع دایر است.

کشورهای خارجی حاضر در نمایشگاه امسال شامل شرکت ها و نمایندگانی از کشورهای چین، ترکیه، آلمان، فرانسه و ایتالیا است و شرکت هایی از استان های تهران، اصفهان، کرمان، مازندران، چهارمحال و بختیاری، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی که شامل هفت استان مطرح فولادی هستند، حضور دارند.

تولید فولاد، چدن و فلزات غیرآهنی (ریخته گری، عملیات حرارتی، آبکاری و پرداخت، متالورژی پودر)، خدمات صنعت متالورژی (مواد اولیه و کمک ذوب ها، قالب سازی و مدل سازی، خدمات آزمایشگاهی، تست ها)، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی وابسته (جرثقیل ها، ژنراتورها، موتورهای گازسوز، غبارگیرها، اتصالات و شیلنگ های فشار قوی، روانکارها و روغن های صنعتی، صنایع لاستیک و نوار نقاله ها، تصفیه خانه های صنعتی) و شکل دهی فلزات (نورد، آهنگری و جوشکاری، تراشکاری، برشکاری و پرسکاری) حوزه فعالیت شرکت های حاضر در نمایشگاه امسال است.  در طول برپایی نمایشگاه فولاد، پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سخت گیرانه ترین حالت ممکن رعایت خواهد شد. بر اساس پیش بینی های انجام شده، متخصصان و فعالان حوزه فولاد امکان بازدید از این نمایشگاه را خواهند داشت و شرایط بازدید عمومی فراهم نخواهد بود، همچنین از ورود افراد بدون ماسک به فضای نمایشگاه جلوگیری می شود و ناظران بهداشتی نیز بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از سوی غرفه داران، بازدیدکنندگان و مجریان نمایشگاهی نظارت خواهند داشت.

نمایشگاه صنعت فولاد و متالورژی، بستر مناسبی برای نمایش محصولات و خدمات مربوط به صنعت فولاد است. این نمایشگاه به شرکت ها امکان می دهد تا همکاری تجاری را به حداکثر برسانند و همچنین قدرت صنعت فولاد ایران را به نمایش بگذارند.

همچنین نمایشگاه فولاد محل دیدار غرفه داران خلاق و بررسی بازارهای هدف در این زمینه است. پس می توان به آن به عنوان فرصتی برای ملاقات با بازدیدکنندگان واجد شرایط از نقاط مختلف کشور نگاه کرد. تولیدکنندگان، تأمین کنندگان، واردکنندگان، بازرگانان و سازمان های غیردولتی صنعتی در یک زمان و یک جا با یکدیگر ملاقات می کنند و تقاضاها و انتظارات بازار را از نزدیک دنبال می کنند.

نمایشگاه فولاد اصفهان، فرصتی برای کشف محصولات و نوآوری های جدید در صنعت فولاد است که به تعامل و کشف راه های تجاری جدید برای صنعت رو به رشد در شرایط نامطلوب اقتصادی می انجامد. این نمایشگاه با نمایش محصولات و خدمات حوزه فولاد در بین بازدیدکنندگان متخصص، فرصت های شگرفی را برای تمام مشارکت کنندگان فراهم می کند تا ارزش برند خود را ارتقا دهند.

نمایشگاه امسال اصفهان، فرصتی را برای تولید کنندگان و شرکت های مرتبط با فولاد فراهم می کند تا جدیدترین تجهیزات، فناوری ها و بهترین شیوه های تولید خود را به نمایش بگذارند. این امر همچنین بستری منحصر به فرد را برای خریداران، فروشندگان، ارائه دهندگان فن آوری، تولیدکنندگان، بازرگانان، واردکنندگان، سرمایه گذاران و سایر سازمان ها و موسسات وابسته به صنعت فولاد گسترش می دهد تا تعامل و توسعه روابط تجاری در زمینه صنعت فولاد را دنبال کنند.

نمایشگاه فرصتی برای ایجاد سرمایه گذاری های بی شمار، معاملات تجاری خودجوش و بحث و گفتگوی پر جنب و جوش و تبادل تخصصی بین غرفه داران و بازدید کنندگان حرفه ای است.

برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی فولاد و متالورژی اصفهان نمایانگر تلاش برای زنده نگه داشتن اقتصاد کشور است. این نمایشگاه با حضور بزرگان صنعت فولاد کشور در اصفهان برپا می شود و جایگاه خود را به عنوان معتبرترین نمایشگاه صنعت فولاد کشور تثبیت کرده و شرکت های داخلی، خارجی و نمایندگان شرکت های بین المللی توانمندی های خود را به نمایش می گذارند.

حضور شرکت های صاحب نام و برندهای معتبر در این نمایشگاه نشان می دهد که نمایشگاه فولاد اصفهان، جایگاه مهم خود را در میان فعالان صنعت فولاد که صنعت کلیدی و مادر کشورمان به شمار می رود، تثبیت کرده است. همه این شرکت ها تلاش می کنند شرایط مناسبی در حوزه اقتصادی کشور ایجاد کنند.

نکته اصلی در برگزاری این نمایشگاه آن است که باید به بخش خصوصی، نمایشگاه و برنامه ریزی های صورت گرفته اعتماد کنیم تا شاهد شکوفایی اقتصاد و توسعه ایران اسلامی باشیم.

ایسنا

کلید واژه :

نمایشگاه بین المللی

،

فولاد اصفهان

ثبت نظرات
captcha