کد خبر : ۳۴۸۶۴۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

آخرین اخبار واکسن کرونا از زبان وزیر بهداشت

وزیر بهداشت با اشاره به آخرین اقدامات صورت گرفته در زمینه تامین واکسن کرونا، آخرین آمار شهدای مدافع سلامت را ۱۶۴ نفر اعلام کرد.

آخرین اخبار واکسن کرونا از زبان وزیر بهداشت

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، دکتر سعید نمکی گفت: ما از روز نخست مبارزه با ویروس کووید۱۹ همکاری تنگاتنگی با عزیزانمان در بسیج جامعه پزشکی داشتیم. تعداد شهدای ثبت شده از جامعه پزشکی تا امروز حدود ۱۶۴ نفر است. البته موارد جدیدی اعلام شده که در دست بررسی است و انشالله خداوند روح همه این عزیزان را با سالار شهیدان محشور کند.

وی در رابطه با تامین واکسن کرونا، تاکید کرد: در این مورد هم با شرکت های دانش بنیان و هم با موسسات معتبر، در حال کار بر روی واکسن هستیم و همزمان به بررسی شرکت های معتبر در کل جهان می پردازیم و پیشنهاداتی برای خرید واکسن ارائه کردیم اما کشور خاصی مد نظر نیست. بر پیش خرید معتبرترین واکسنی که مورد تایید سازمان جهانی بهداشت باشد کار می کنیم تا به موقع به مردم ارائه دهیم.

وی افزود: تیم های مختلفی در ایران در حال کار بر روی تولید واکسن هستند و خیلی ها از سطح آزمایش های اولیه فراتر رفتند و انشاالله وزارت بهداشت به موقع به عنوان مرجع اصلی اطلاع رسانی در مورد واکسن سخن خواهد گفت.

فردا نیوز

 

کلید واژه :

واکسن کرونا

،

وزیر بهداشت

ثبت نظرات
captcha