کد خبر : ۳۴۸۶۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

افتتاح بخش سی سی یوی بیمارستان شهید رجایی داران

فریدن- رئیس بیمارستان شهید رجایی داران با بیان اینکه بخش سی سی یوی بیمارستان شهید رجایی داران افتتاح شد، گفت: دستگاه سی تی اسکن بیمارستان شهید رجایی داران پاسخگوی نیازهای مردم نیست.

افتتاح بخش سی سی یوی بیمارستان شهید رجایی داران

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، مهدی ابن نصیر اظهار داشت: هر انتقاد سازنده برای ارتقای بیمارستان شهید رجایی داران را می پذیرم و در راستای رفع آن تلاش می کنم، از ابتدای کار در این بیمارستان انتقادات زیادی وجود داشت که با اجرای ۱۹ پروژه توانستیم بسیاری از مشکلات را رفع کنیم تا رضایت مندی مردم حاصل شود.

وی در ادامه گفت: از اسفندماه سال گذشته با بروز بیماری کرونا روزانه تعدادی بیمار کرونایی در بخش کرونایی بیمارستان شهید رجایی داران بستری شدند، بیماران کرونایی بیشتر به مراقبت نیاز دارند، مراقبت از بیمارانی که دچار کهولت سن باشند مشکل تر است.

رئیس بیمارستان شهید رجایی داران تصریح کرد: در پیک نخست بیماری کرونا مردم شهرستان همکاری خوبی با کادر بهداشت و درمان داشتند و آمار بیماران بستری در این بیمارستان کم بود، در پیک دوم مردم همکاری کمتری دارند و از طرفی شرایط انتقال بیماری آسان تر شده است که نگرانی به دنبال دارد و مردم تنها با رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک از مبتلا شدن جلوگیری کنند.

بیماران بستری و فوتی بیمارستان داران رو به کاهش است

وی تأکید کرد: با رعایت پروتکل های بهداشتی و اعمال سخت گیری ها در شهرستان فریدن تعداد بیماران بستری و فوتی رو به کاهش است، از علل افزایش بیماری کرونا شرکت در مراسمات و رعایت نکردن فاصله اجتماعی است، با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و شرکت نکردن در مراسمات و استفاده از ماسک و شستشوی مرتب دست ها به بیماری کرونا مبتلا نخواهیم شد.

ابن نصیر با بیان اینکه در ستاد کرونا تصمیم گیری با نظر و پیشنهاد تمام اعضای ستاد است و طبق ابلاغیه و دستورالعمل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان عمل می شود، گفت: اگر مردم به دستورالعمل بهداشت و درمان عمل کنند دچار بیماری نخواهند شد.

وی از افتتاح بخش سی سی یوی بیمارستان شهید رجایی داران به صورت غیر رسمی خبر داد و گفت: دستگاه سی تی اسکن بیمارستان شهید رجایی داران به دلیل قدمت بالا پاسخگوی نیازهای مردم نیست و کار کردن با آن سخت شده است.

تکمیل کادر تخصیصی بیمارستان

رئیس بیمارستان شهید رجایی داران بیان داشت: از ابتدای سال تکمیل کادر تخصیصی بیمارستان را در دستور کار داشتیم تا اگر کمبود یا نقص پزشک در بیمارستان داریم ساماندهی کنیم.

وی با بیان اینکه پانسیون ها و وسایل رفاهی پزشکان در بیمارستان شهید رجایی داران به زودی تکمیل خواهد شد، تصریح کرد: در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و از سوی نماینده مردم شهرستان در مجلس در حال پیگیری برای تکمیل ساختمان سه طبقه بیمارستان هستیم.

مهر

 

کلید واژه :

افتتاح

،

بخش سی سی یوی

،

داران

ثبت نظرات
captcha