کد خبر : ۳۴۸۶۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

افتتاح ۵ پروژه شاخص جزیره خارگ در هفته دولت

بوشهر- بخشدار ویژه خارگ گفت: ۵ پروژه شاخص با اعتبار هفت میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در هفته دولت در جزیره خارگ افتتاح خواهد شد.

افتتاح ۵ پروژه شاخص جزیره خارگ در هفته دولت

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، ناصر ابراهیمی اظهار داشت: جزیره خارگ به عنوان یکی از مراکز مهم و راهبردی ایران اسلامی بشمار می رود و توسعه بهسازی و نوسازی زیرساخت های این جزیره یکی از اولویت های مدیران ارشد استان بوشهر در راستای ارتقا کیفیت خدمات دهی نظام مقدس جمهوری اسلامی در خارگ است.

وی افزود: یکی از مشکلات اساسی در حوزه زیرساخت های بندری خارگ موضوع توسعه و تجهیز برق محدوده اسکله مروارید خارگ بود که به همت اداره کل بنادر و دریانوردی استان و اداره بندر و دریانوردی خارگ پست برق این مجموعه با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: در حوزه زیرساخت های شهری یکی از معضلات این جزیره بحث دفع آب های سطحی این جزیره بود که به همت شهرداری خارگ پروژه کانال دفع آب های سطحی جزیره با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال افتتاح خواهد شد، همچنین شهرداری خارگ در راستای ایمن سازی ساختمان های شهرک ۲۲ بهمن خارگ پروژه ای با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال افتتاح خواهد کرد.

ابراهیمی در ادامه خاطرنشان کرد: به همت مدیریت عملیات عمومی پایانه های نفتی ایران جاده دسترسی کوی فرهنگیان به فرودگاه شهدای خارگ با اعتبار بالغ بر ۳۸ میلیارد ریال نیز در این هفته افتتاح خواهد شد.

بخشدار ویژه خارگ با اشاره به مشکلات ارتباطی در این جزیره گفت: نقاط کور ارتباطی در بخش ویژه خارگ با حضور مدیران ارشد در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین مخابراتی خارگ و استانی شناسایی و بررسی شد که در هفته دولت یک بستر مخابراتی با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال در محدوده شهری خارگ افتتاح که باعث ارتقا کیفیت خدمات ارتباطی در خارگ می شود.

ابراهیمی در پایان یادآور شد : ۵ پروژه شاخص با اعتبار ۷۱ میلیارد ریال در این جزیره خارگ افتتاح خواهد شد.

مهر

 

کلید واژه :

۵ پروژه شاخص

،

جزیره خارگ

ثبت نظرات
captcha