کد خبر : ۳۴۸۶۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

انفجار در جایگاه سی ان جی بستان آباد

مسئول آتش نشانی شهرداری بستان آباد گفت: انفجار مخزن خودروی نیسان در جایگاه سی ان جی این شهر یک مصدوم به جا گذاشت.

انفجار در جایگاه سی ان جی بستان آباد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران،  عیسی ساعد افزود: ظهر  29 مرداد بر اثر انفجار مخزن خودروی یک دستگاه نیسان در جایگاه سی ان جی میدان ولایت شهر بستان آباد عوامل آتش نشانی ، اورژانس و امدادی در محل حاضر شدند .

 وی گفت: وضعیت عمومی مصدوم این حادثه که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد خوب است.

 ساعد افزود: در اثر این حادثه سه دستگاه خودرو همچنین جایگاه سی ان جی خسارت دیده است .

مسئول آتش نشانی بستان آباد از شهروندان خواست در هنگام سوخت گیری در جایگاه های سی ان جی از خودرو پیاده شده و از تلفن همراه استفاده نکنند و درصورت بروز حادثه با شماره تلفن اضطراری ۱۲۵ تماس بگیرند.

مشکل برق شهرک صنعتی شماره ۲ شهرستان بستان آباد حل شد

معاون عمرانی فرماندار بستان آباد از حل مشکل تامین برق شهرک صنعتی شماره ۲ شهرستان خبر داد.

عباس واحدی که روز چهارشنبه به همراه مدیران ادارات برق و آب وفاضلاب و راهداری  و مدیر عامل شهرک های صنعتی از شهرک صنعتی شماره ۲ بستان آباد بازدید می کرد در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: عملیات احداث این شهرک از سال ۸۷ آغاز شده است ولی به دلیل مشکلات زیرساختی از جمله برق و آب و راه دسترسی ، پیشرفت چندانی نداشته است.
وی با اشاره به اینکه برق مورد نیاز شهرک حدود ۱۷ مگابایت است، گفت: با پیگیریهای انجام شده ، مشکل تامین برق شهرک صنعتی شماره ۲ حل شد و به زودی عملیات انتقال برق اجرایی می شود.
معاون فرماندار گفت: با حل مشکل برق شهرک صنعتی شماره ۲ بستان آباد تعداد واحدهای فعال به ۲۳ واحد افزایش یافته و برای بیش از یکهزار نفر شغل ایجاد خواهد شد.

واحدی همچنین میزان آب مورد نیاز شهرک را  ۱۶ لیتر در ثانیه عنوان کرد و گفت: اقدامات لازم در جهت تامین آب شهرک انجام شده و قرار است با اجرای خط انتقال سد کلقان مشکل آب واحدهای صنعتی در شهرستان به طور کلی مرتفع شود.

شهرک صنعتی شماره ۲ بستان آباد بیش از ۹۸ هکتار مساحت دارد که در مرحله اول ۲۳ هکتار زمین به واحدهای صنعتی واگذار شده است و در حال حاضر  ۱۰ واحد صنعتی با اشتغال ۹۰ نفر فعالیت می کنند.

ایرنا

کلید واژه :

انفجار

،

سی ان جی

،

بستان آباد

ثبت نظرات
captcha