کد خبر : ۳۴۸۵۵۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

خطای انسانی عامل آتش سوزی مسکن مهر آستارا

سرپرست واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آستارا گفت: خطای انسانی عامل آتش سوزی در بلوک ۳ مسکن مهر ۹۰۰ واحدی این بندر مرزی بوده است.

خطای انسانی عامل آتش سوزی مسکن مهر آستارا

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، بابک لطف جویی اظهار کرد: خطای انسانی عامل آتش سوزی در بلوک ۳ مسکن مهر ۹۰۰ واحدی این بندر مرزی بوده است و بررسی بیشتر کارشناسان و پلیس در این زمینه تداوم دارد.

وی با بیان اینکه تماس های مردمی حدود ساعت ۲۰ عصر روز  (یکشنبه ۲۶ مرداد)، با ایستگاه آتش نشانی این بندر مرزی، خبر از وقوع حریق در یکی از بلوک های ۱۰ طبقه مسکن مهر می داد، ادامه داد: در پی این تماس و آگاهی از گستردگی آتش، سه خودروی آتش نشانی و یک خودروی حامل تانکر با ۱۴ نیروی آتش نشان به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه در هر بلوک این مجتمع یکصد واحد مسکونی احداث و تحویل شهروندان شده است، افزود: حریق در طبقه اول بلوک مذکور رخ داد که ساکنان بیشتر واحدها در زمان وقوع حادثه در مجتمع حضور داشتند.

لطف جویی با تأکید بر اینکه قفل شدن در ورودی منزل مسکونی سبب شد تا آتش نشانان از طریق تراس وارد خانه شوند، خاطرنشان کرد: بعد از نجات یک زن و کودک آتش مهار و از سرایت آن به واحدهای همجوار جلوگیری شد.

وی با اشاره به اینکه با حضور مأموران اورژانس، سه مصدوم این حادثه به شکل سرپایی مداوا شدند، تصریح کرد: شدت آتش سوزی و دود به حدی بود که باعث سوختن تمامی لوازم منزل و شکسته شدن شیشه ها و سیاه شدن دیوارهای واحدهای همجوار و فوقانی شد.

به گزارش ایسنا، همزمان با وقوع حریق، پلیس و نیروهای امدادی از قبیل برق، گاز و سایر دستگاه ها در محل حادثه حضور یافتند.

 

ایسنا

 

کلید واژه :

خطای انسانی

،

آتش سوزی

،

آستارا

ثبت نظرات
captcha