کد خبر : ۳۴۸۵۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

کرمانشاه روزهای قرمز مصرف برق را پشت سر گذاشت

به گفته مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، پیک مصرف و شرایط قرمز مصرف برق در کرمانشاه پشت سر گذاشته شد.

کرمانشاه روزهای قرمز مصرف برق را پشت سر گذاشت

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، امیدعلی مرآتی با اشاره به اینکه هر ساله پیک مصرف برق در فصل گرما معمولا تا اواخر مرداد ماه ادامه دارد، افزود: با وجود آنکه کرمانشاه در وضعیت قرمز مصرف قرار داشت و بیشتر از سهمیه ای که برای ما در نظر گرفته شده بود مصرف برق داشتیم، اما پیک مصرف را با کمترین مشکل در کرمانشاه پشت سر گذاشتیم که ناشی از همکاری خوب مشترکین و همچنین تدابیری بود که از سوی شرکت توانیر اندیشیده شد.

وی از تاثیر تغییر ساعت کاری ادارات بر مدیریت پیک مصرف ظهر هم یاد کرد که باعث شد کمترین مشکل را برای پیک ظهر داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در مجموع تابستان امسال را بدون خاموشی برنامه ریزی شده پشت سر گذراندیم و خاموشی هایی که گاهی رخ می داد نیز ناشی از اتصال و یا حوادث بود که تلاش می شد در کمترین زمان مرتفع شود.

مرآتی اشاره ای هم به پیک مصرف برق استان در فصل گرمای امسال داشت و یادآور شد: هر دو پیک روز و شب را در تاریخ هشتم مرداد ماه داشتیم که پیک ظهر حدود ساعت 12 به میزان 741 مگاوات و پیک شب ساعت 22 به میزان786 مگاوات رخ داد که رقم قابل توجهی بود.

وی تاکید کرد: اگرچه از اوج مصرف برق عبور کردیم و بر اساس اعلام هواشناسی روزهای چندان گرمی هم پیش رو نیست، اما همچنان به ادامه همکاری مشترکین و صرفه جویی در مصرف خصوصا در ساعات پیک نیاز داریم.

ایسنا

 

کلید واژه :

کرمانشاه

،

مصرف برق

ثبت نظرات
captcha