کد خبر : ۳۴۸۴۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

آتش واکسن کرونا بر خرمن فلز زرد

پس از آنکه «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه در گزارشی اعلام کرد این کشور برای اولین بار در جهان موفق به کشف واکسن بیماری مرگبار کرونا شده است و حتی یکی از…

آتش واکسن کرونا بر خرمن فلز زرد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، به گزارش رویترز، فلز زرد بلافاصله به انتشار خبر ساخت واکسن کرونا توسط روسیه واکنش نشان داد و به پایین تر از دو هزار دلار سقوط کرد.

گزارش ها نشان می دهد، در معاملات صورت گرفته در روز چهارشنبه هر اونس طلا به یک هزار و ۹۰۰ دلار سقوط کرده است. این رقم در مقایسه با معاملات صورت گرفته در روز جمعه با کاهش ۱۴۰ دلاری روبرو شده است.

بهای طلا در بازارهای آمریکا نیز با ۲ درصد کاهش به یک هزار و ۸۷۲ دلار و ۱۹ سنت رسیده است که کمترین رقم معامله شده در در سه هفته گذشته به شمار می آید.

پوتین دیروز ( سه شنبه) اعلام کرد نخستین واکسن کرونا در روسیه ثبت شده است.

به گفته وزیر بهداشت روسیه ، واکسن کرونا در مرکز گمالایا  و بر پلتفرم مشخص ساخته شده و قرار است بر این پایه ۶ واکسن دیگر ساخته شود.

این در حالی است که به درخواست یک انجمن پزشکی از وزارت بهداشت روسیه خواسته شده بود، به دلیل مشخص نشدن ابعاد مخاطرات احتمالی این واکسن، کار ثبت رسمی آن را به تاخیر بیندازد.

براساس گزارش خبرگزاری دولتی تاس روسیه، در گزارش رسمی سایت ثبت رسمی دارو در روسیه، مقابل واکسن کرونا نوشته شده است که اول ژانویه سال آینده (دیماه امسال) این واکسن در دسترس مردم قرار می گیرد.

کلید واژه :

آتش واکسن کرونا

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha