کد خبر : ۳۴۸۴۳۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

تصویب ۱۵۲ طرح اشتغالزا در در گیلانغرب

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار گیلانغرب گفت: ۱۵۲ طرح  اشتغالزا با ۸۵ میلیارد ریال اعتبار در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان به…

تصویب ۱۵۲ طرح اشتغالزا در در گیلانغرب

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، «حمیدرضا بابایی» افزود: این طرح ها شامل ۱۳۰ طرح خود اشتغالی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی و ۲۲ طرح کشاورزی از محل کمک های فنی و حرفه ای است.

وی اظهار داشت: این طرح ها در مجموع برای ۱۵۲ تن فرصت شغلی ایجاد می کند.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار گیلانغرب گفت: همچنین ۱۳۰ میلیارد ریال تسهیلات برای واحدهای آسیب دیده از کرونا در این شهرستان اختصاص یافته است.

بابایی اظهار داشت: در بخش تسهیلات واحدهای آسیب دیده از کرونا از مجموع ۳۹۸ طرح ارجاع شده به بانک های این شهرستان تاکنون ۱۲۵ طرح با  ۱۵ میلیارد ریال با اشتغال ۱۳۷ نفر پرداخت شده و مابقی در حال انجام است.

او اضافه کرد: براساس تصمیم ستاد ملی کرونا که مقرر شد مشاغلی که در جریان کرونا آسیب دیده اند مورد حمایت قرار گیرند در این خصوص سهم شهرستان گیلانغرب ۱۳۰ میلیارد ریال تعیین و اختصاص یافته که تعداد ۶۷۸ طرح از طرف صاحبان بنگاه های اقتصادی در سامانه کارا ثبت نام نموده اند که پس از بررسی واحدهای آسیب دیده از کرونا از تسهیلات اختصاص یافته دولت برخوردار خواهند شد.

گیلانغرب در غرب کرمانشاه بیش از ۷۲ هزار تن جمعیت دارد.

ایرنا

 

کلید واژه :

۱۵۲ طرح اشتغالزا

،

گیلانغرب

ثبت نظرات
captcha