کد خبر : ۳۴۸۴۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

استفاده اتوبوس های درون شهری همدان از سوخت یورو ۴

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از توزیع نفتگاز یورو ۴ به ناوگان اتوبوس های داخل شهری همدان خبر داد.

استفاده اتوبوس های درون شهری همدان از سوخت یورو ۴

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، امین روستایی اظهار کرد: چندی است که خودروهای شخصی و عمومی به ویژه ناوگان اتوبوس های شهری شرکت واحد در سراسر کشور در ردیف عوامل نخست آلودگی هوا شناخته و معرفی می شوند که این مهم تأمین و توزیع سوخت با کیفیت بالاتر این وسایل نقلیه را در کاستن آلودگی هوا بیش از پیش ضروری می کند.

وی تصریح کرد: بنابر رسالت ارائه خدمات مطلوب به هم وطنان و تأکیدهای مدیریت ارشد استان، به همت مسئولان و کارکنان خدمت گزار منطقه، از اوایل مردادماه جاری سوخت ناوگان اتوبوس رانی داخل شهر یورو ۴ شد.

وی بیان کرد: با همکاری همه جانبه شهرداری در تخصیص مکان و تأمین تجهیزات لازم، زیرساخت مناسب فنی و الکترونیک توزیع نفتگاز(GAS OIL) با کیفیت و استاندارد جهانی یورو ۴ به وسایل نقلیه عمومی جابه جایی مسافر در شهر آماده و راه اندازی شد.

مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه همدان با بیان اینکه بنزین یورو ۴ با اکتان بالای ۹۱ از ابتدای سال جاری در سراسر جایگاه های سوخت رسانی استان توزیع می شود، خاطرنشان کرد: حفظ سلامت محیط زیست جامعه و تلاش در تعدیل آلاینده های هوا همواره از جمله دغدغه های مدیریت کلان شرکت ملی پخش و حساسیت های این شرکت در قبال مسئولیت اجتماعی خود بوده است.

روستایی تصریح کرد: اکنون نفتگاز توزیعی در جایگاه پایانه بزرگ مسافربری همدان، جایگاه های عرضه سوخت مستقر در رینگ دوم شهر همدان و همچنین پمپ بنزین های محورهای اصلی کوریدور ترانزیت اتصال دهنده شمال و مرکز به جنوب و غرب کشور در مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان از نوع یورو۴ است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه همدان، روستایی اظهارامیدواری کرد: به تدریج تلاش ها به سمت و سوی تجهیز سایر جایگاه ها به امکانات ضروری و استانداردسازی شرایط ذخیره سازی و عرضه این سوخت ارزشمند درحال انجام است تا نقش این منطقه در داشتن هوای پاک تاریخ و تمدن ایران زمین پررنگ بماند.

ایسنا

 

کلید واژه :

اتوبوس های درون شهری همدان

،

سوخت یورو ۴

ثبت نظرات
captcha