کد خبر : ۳۴۸۴۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

تجهیز ۱۰۰ هزار خودرو اسنپ به جداکننده فضای خودرو

با افزایش آمار مبتلایان و شیوع مجدد کرونا، اسنپ تصمیم گرفت راهکارهای عملی را برای افزایش کیفیت بهداشت سفرهای خود در دستور کار قرار دهد.

تجهیز ۱۰۰ هزار خودرو اسنپ به جداکننده فضای خودرو

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، بنابراعلام اسنپ، توزیع جداکننده فضای راننده و مسافر یکی از این اقدامات بود که خوشبختانه مورد استقبال بسیاری از کاربران راننده قرار گرفت.

بنابر اعلام روابط عمومی اسنپ، این شرکت در طول ۲ ماه توانست ۱۰۰ هزار خودرو از ناوگان خود را در سراسر ایران به این امکان مجهز کند و با توجه به استقبال کاربران توزیع جداکننده ها ادامه می یابد.

در فاز اول این طرح قرار بود جداکننده ها به ۳ هزار راننده فعال اسنپ در شهر تهران تعلق گیرد، اما استقبال به قدری بود که این عدد در زمان کوتاهی به ۱۰۰ هزار خودرو در تمام ۳۱ استان کشور افزایش یافت. برای توزیع جداکننده ها اولویت با کاربران راننده ای است که در اسنپ فعالیت بیشتری دارند، اما سایر متقاضیان هم می توانند از این امکان استفاده کنند.

کاربران راننده ای که متقاضی دریافت جداکننده هستند می توانند با مراجعه به سایت باشگاه رانندگان اسنپ، بخش دفتر خدمات غیرحضوری، با کارشناس شهر خود ارتباط برقرار کنند تا راهنمایی های لازم برای دریافت جداکننده صورت گیرد.

جداکننده های فضای خودرو که به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران راننده قرار می گیرد، قابلیت جمع شدن دارند و کاربر می تواند در مواقع غیرضرروری آن ها را از خودرو خارج کند.

علاوه بر توزیع جداکننده ها اسنپ به عنوان پیشتاز استفاده از ماسک در سفر، همزمان با شیوع کرونا از تمامی کاربران راننده و مسافر خود درخواست کرد تا در سفرهای اسنپی حتما از ماسک استفاده کنند.

برای نظارت بهتر در این باره گزینه «عدم استفاده از ماسک» در بخش «بازخورد سفر» اپلیکیشن مسافر اضافه شد تا اگر راننده ای ماسک نداشت، مسافر در پایان سفر بتواند این موضوع را به پشتیبانی گزارش دهد.

همچنین برای رانندگان هم به طور متقابل این امکان وجود دارد تا در صورتی که مسافری ماسک ندارد، به تیم پشتیبانی اطلاع دهند تا به این ترتیب نظارت بیشتری بر فرهنگ استفاده همگانی از ماسک وجود داشته باشد.

در نهایت فراموش نکنیم که خطرکرونا همچنان بسیار جدی است، پس با رعایت اصول بهداشتی تلاش کنیم تا از سلامت خود، خانواده و سایر افراد جامعه محافظت کنیم.

ایسنا

 

کلید واژه :

خودرو اسنپ

،

جداکننده فضای خودرو

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha